Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do Ewy Krawczyk dotarły okropne plotki o jej mężu. Musiała ujawnić jak naprawdę wyglądało jej życie z artystą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.03.2022 19:05

Do Ewy Krawczyk dotarły okropne plotki o jej mężu. Musiała ujawnić jak naprawdę wyglądało jej życie z artystą

Ewa Krawczyk
fot. East News / CEZARY PECOLD / eastnews.pl

W ostatnich dniach media obiegły niepokojące doniesienia, jakie przekazał Krzysztof Cwynar, opiekun syna Krzysztofa Krawczyka. Żona muzyka Ewa Krawczyk zareagowała na jego zarzuty w bardzo ostry sposób.

Krzysztof Cwynar prowadzi Studio Integracji, pod którego opieką od kilku lat jest Krzysztof Krawczyk Junior. Kompozytor wysunął kilka mocnych insynuacji wobec Ewy Krawczyk.

Ewa Krawczyk odpowiada na zarzuty Krzysztofa Cwynara

Krzysztof Krawczyk Junior wydał ostatnio autobiografię „Mama, tata, muzyka… I ja”. W publikacji opowiedział o swoim życiu, wspominając o utrudnionych kontaktach z ojcem i trudnych warunkach, w jakich przyszło mu żyć (więcej TUTAJ).

Kilka dni temu oliwy do ognia dolał jego opiekun, Krzysztof Cwynar. Muzyk walczy ostatnio z nawrotem nowotworu (więcej TUTAJ). Nie przeszkodziło mu to jednak udzielić wywiadu portalowi „Plejada”, w którym przedstawił kilka poważnych zarzutów wobec Ewy Krawczyk.

Według Cwynara żona Krzysztofa Krawczyka miała utrudniać jego synowi otrzymanie mieszkania komunalnego w Łodzi. Poza tym pojawiły się insynuacje dotyczące wciągnięcia muzyka w świat hazardu, jeszcze w czasach, kiedy mieszkali w Stanach Zjednoczonych.

Na dodatek opiekun Krawczyka Juniora stwierdził, że Ewa miała dwa razy umieścić mężczyznę w szpitalu psychiatrycznym i usiłowała doprowadzić do ubezwłasnowolnienia swojego pasierba.

Ewa postanowiła zareagować na te wszystkie plotki. W rozmowie z portalem Plejada wyznała:

To jest wielkie kłamstwo. Ja piszę teraz książkę, w której poruszę ten temat. Nie jestem hazardzistką, a mój mąż nienawidził hazardu. My umieliśmy grać tylko w Piotrusia. Nie znaliśmy się na kartach. Nawet nie wiedzieliśmy, na czym polegają poker i makao. To nie dotyczy mnie – stwierdziła Krawczyk.

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku dodała też, że Cwynar nie uczestniczył w ich życiu, a wszystkie jego słowa są kłamstwem:

Ja nie mam z tym nic wspólnego, to są zwykłe bzdury. Ja pana Cwynara w ogóle nie znam, nie wiem, jak wygląda, co on może wiedzieć o naszym życiu? Mój mąż rozmawiał z nim tylko raz przez 40 lat – stwierdziła kobieta.

Źródło: Plejada

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska wyszła od fryzjera. Widok jej włosów zaskakuje
  2. Nowakowska zaliczyła niewiarygodną wpadkę w „PnŚ”. Sama nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała
  3. Marcin Hakiel przerwał milczenie ws. rozstania. Odpowiedział na pytanie o zdradę