Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Dlaczego my o tym mówimy?” Rozmowa w PnŚ wymknęła się spod kontroli, wyciekły sprawy małżeńskie Idy Nowakowskiej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.07.2022 14:10

„Dlaczego my o tym mówimy?” Rozmowa w PnŚ wymknęła się spod kontroli, wyciekły sprawy małżeńskie Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

W dzisiejszym odcinku programu „Pytanie na śniadanie” poruszono temat Stanów Zjednoczonych i wszystkich miejsc wartych zobaczenia w tym kraju. Gościem wydania był mąż Idy Nowakowskiej Jack, który nie zgodził się z ukochaną w paru kwestiach.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny rozmawiali z zaproszonymi gośćmi na temat najciekawszych miejsc w Ameryce. W pewnym momencie doszło do niewielkiej sprzeczki między tancerką a jej ukochanym.

„Pytanie na śniadanie”: Ida Nowakowska posprzeczała się z mężem na żywo

Gościem dzisiejszego wydania śniadaniówki był mąż Idy Nowakowskiej — Jack, który urodził i wychował się w Stanach Zjednoczonych. Małżeństwo rozmawiało na temat najciekawszych i najbardziej godnych polecenia miejsc na terytorium USA. Wraz z rozwojem dyskusji wychodziło na jaw, że Ida i Jack mają odmienne podejście do interesujących miejsc w Ameryce.

Ida Nowakowska przez długi czas mieszkała i studiowała w Los Angeles i właśnie tam poznała swojego obecnego ukochanego. Nic więc dziwnego, że właśnie to miasto jest dla niej najpiękniejsze z całych Stanów Zjednoczonych. Tymczasem mąż tancerki wyznał, że dużo bardziej podoba mu się wschodnie wybrzeże, a Los Angeles jest miejscem, które łatwo można zapomnieć. Prowadząca wyraziła wtedy swoje niezadowolenie.

-To łatwe, żeby zapomnieć o LA. Tam tylko poznał miłość swojego życia i tak dalej, ale dobra wybaczymy. Mówimy o dobrych rzeczach — zażartowała Ida Nowakowska w programie „Pytanie na śniadanie”.

Rozmowa wymknęła się spod kontroli w „Pytaniu na śniadanie”

W kolejnej części swojej wypowiedzi Jack nawiązał do Gold Country, czyli miejsc, w których kopano złoto i które słyną ze swoich winiarni. Zanim jednak wymienił nazwy konkretnych miejsc, zapowiedział, że jego słowa nie przypadną do gustu żonie.

Tancerka wyznała, że zastanawia się, jak często Jack był w tamtym miejscu i w ramach żartu kwestionuje niektóre jego wypowiedzi. Tomasz Wolny zapytał swojej programowej partnerki, czy podczas wizyty w Gold Country zdarzyło jej się znudzonej zapytać męża, jak często będą jeszcze tam wracać.

-Nie, ja pytam: „Ile razy Ty tam byłeś, że tak akurat dobrze to znasz?”. Oczywiście kwestionuje różne rzeczy, ale to sprawy małżeńskie. Dlaczego my o tym mówimy? Nie o tym jest ten temat. Stop — powiedziała w pewnym momencie tancerka.

Zobacz fragmenty wydania „Pytania na śniadanie”:

Ida Nowakowska Pytanie na śniadanie
Ida Nowakowska Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Trudne chwile Katarzyny Cichopek na planie „Pytania na śniadanie”. Wiemy, co działo się za kulisami
  2.  Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?