Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dlaczego Anna Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021? Gwiazda została z córkami
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 09.01.2022 12:41

Dlaczego Anna Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu 2021? Gwiazda została z córkami

ciąża
instagram.com/annalewandowskahpba

Emocje po Gali Mistrzów Sportu jeszcze nie opadły. Trzecie zwycięstwo Roberta Lewandowskiego może być powodem do dumy i radości dla całej jego rodziny. Na gali towarzyszyły piłkarzowi jego matka, siostra i teściowa. Wiemy, co robi Anna Lewandowska i dlaczego nie pojawiła się na gali.

Emocje po Gali Mistrzów Sportu powoli opadają, ale dla rodziny i bliskich zwycięzcy — Roberta Lewandowskiego — świętowanie sukcesu z pewnością trwa w najlepsze. Piłkarz obronił tytuł Najlepszego Sportowca Polski 2021. Jest to już trzecie zwycięstwo gwiazdy w plebiscycie „Przeglądu sportowego”. Tym razem na gali nie towarzyszyła mu jednak Anna Lewandowska.

Żona Roberta Lewandowskiego doczekała się godnego zastępstwa. Sama zapewne kibicowała partnerowi na odległość. Dowiedzieliśmy się, gdzie obecnie przebywa Anna Lewandowska i dlaczego nie dotarła na Galę Mistrzów Sportu.

Dlaczego Anna Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu?

Jak można wywnioskować z relacji publikowanych przez żonę Roberta, Anna Lewandowska postanowiła odpocząć i obecnie przebywa na Malediwach, gdzie wraz z córkami — Klarą i Laurą — korzysta z dobrodziejstw natury. Na swoim Instagramie gwiazda dzieli się zdjęciami, na których widać, jak cała trójka „ładuje akumulatory”, przeplatając zabawę z różnymi aktywnościami.

Na jednej z relacji Anna Lewandowska chwali się treningiem tenisa, w którym zastąpiła ją jej córeczka, 4-letnia Klara.

Wieczorem jednak myśli najbliższych Roberta Lewandowskiego skierowały się ku Warszawie, gdzie odbywała się Gala Mistrzów Sportu. Żona i córki piłkarza poprzez relację na Instagramie przesłały zwycięzcy uściski i gratulacje.

Źródło: Instagram

Źródło: pudelek.pl, Instagram
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie