Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Angelika Mucha broni Deynn i Majewskiego. „Nie możemy wchodzić komuś w życie prywatne”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 29.05.2018 14:25

Angelika Mucha broni Deynn i Majewskiego. „Nie możemy wchodzić komuś w życie prywatne”

Deynn
Screen z Instagrama

Deynn i Majewski to para, która nie wzbudza szczególnej sympatii wśród internautów. Choć przeszli ogromną metamorfozę, to ich wizerunek wciąż wzbudza niechęć. Co ciekawe, para, która wyjechała, aby prowadzić ubogie życie, może liczyć na wsparcie ze strony rodzimych gwiazdek. Szykuje się kolejna show-biznesowa przyjaźń? 

To, co zrobiła fit para, do tej pory w wielu osobach wzbudza zażenowanie. Dresowy ślub, nawrócenie i głęboka wiara w Boga, a to wszystko po to, żeby ponownie zyskać sympatię internautów. Niestety, choć Deynn i Majewski sporo zainwestowali w nowy wizerunek, ciężko stwierdzić, czy faktycznie im się to opłacało. Z pewnością zyskali wsparcie, ze strony jednej z najpopularniejszych infulencerek.

Deynn zaprzyjaźni się z Angeliką Muchą?

Angelika Mucha uwielbia podążać śladami swojego idola – Justina Biebera. Otwarcie mówi, że to dzięki gwiazdorowi i swojej otwartości zyskała sławę. Obecnie Angelika może pochwalić się życiem na wysokim poziomie, a także podróżami. Mucha co jakiś czas wybiera się do Stanów, aby tam wypatrywać ukochanego Justina. Podczas ostatniej podróży postanowiła, że spotka się z upadłą fit parą.

Najwyraźniej Deynn i Majewski zrobili na Angelice bardzo dobre wrażenie. Młoda celebrytka, co prawda nie potwierdziła jeszcze przyjaźni, ale wyraźnie stanęła po stronie kontrowersyjnego małżeństwa. Deynn zdecydowanie wiedziała, jak przypodobać się fance Justina i wyznała, że razem z Majewskim mocno wspierali Angelikę i jej udział w Tańcu z Gwiazdami.

Tym z pewnością zdobyli serce gwiazdki, która bardzo przeżywała swój udział w programie, a nawet wraz ze swoim tanecznym partnerem pozwoliła sobie na pyskówki, które dotyczyły Iwony Pavlović – pisaliśmy o tym tutaj. W jednym z wywiadów, kiedy została zapytana o siostrzaną aferę, postanowiła stanąć po stronie Deynn i Majewskiego.

Ludzie lubią sobie dopisywać różne rzeczy i my nie widząc danej sytuacji, nie jesteśmy w stanie powiedzieć, jak było. Bardzo nie lubię takich rzeczy (…) Nie możemy wchodzić komuś w prywatne życie, mimo że są to osoby publiczne – wyznała w wywiadzie z przeambitni.pl

Myślicie, że to początek medialnej przyjaźni?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Adam Zdrójkowski oświadczy się dziś Wiktorii Gąsiewskiej?
  2. Finalista „Top Model” pokazał się BEZ MAJTEK. Zobacz gorące zdjęcia
  3. Gwiazda Klanu szokuje wyznaniem! Wini dzieci za swoją porażkę

Źródło: tv.pudelek.pl