Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski umówił się ze znaną piosenkarką. Wiadomo, jakie mają plany
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 12.05.2022 13:48

Dawid Kwiatkowski umówił się ze znaną piosenkarką. Wiadomo, jakie mają plany

Dawid Kwiatkowski
TRICOLORS/East News

Dawid Kwiatkowski udostępnił na Instagramie relację, która mogła zaskoczyć fanów. Piosenkarz pokazał się w towarzystwie pewnej damy, w której rozpoznaliśmy inną, znaną polską gwiazdę. Zdradzili, że mają wspólne plany.

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych wykonawców młodego pokolenia. Jeszcze do niedawna mogliśmy go zobaczyć w „The Voice Kids”, a jego decyzja o wyborze uczestniczki do finału wywołała wielkie zamieszanie w sieci. Ostatecznie zwyciężył kandydat Cleo, a fani do tej pory spekulują, czy gdyby juror postawił na Piotra Pączkowskiego, chłopiec wygrałby z Mateuszem.

Gwiazdor mógł nieco odpocząć po zakończeniu 5. edycji talent-show. Tymczasem rzucił się w wir pracy i w ciągu ostatnich kilku tygodni odbył już kilka koncertów, występując m.in. na kilku miejskich festynach, a na scenie towarzyszył mu nawet równie utalentowany starszy brat.

Dawid Kwiatkowski u boku znanej piosenkarki. Wiemy, jakie mają plany

Dawid Kwiatkowski często pozuje u boku innych sław, z którymi chętnie nawiązuje współpracę. Dwa dni temu na jego profilu pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Gwiazdor obejmował na nim Dodę, a po opisie mogliśmy wywnioskować, że oboje wspólnie wystąpią podczas Sopot SuperHit Festiwal, na którym piosenkarka będzie świętować 20-lecie swojej kariery.

Teraz u boku 26-latka pojawiła się kolejna piękność. W środku nocy muzyk udostępnił relację ze zdjęciem, na którym cieszył się prawdopodobnie białym winem i niezwykłym towarzystwem. Był z nim nie kto inny, jak Margaret, znana piosenkarka. Gwiazda kilka tygodni temu zastąpiła swój charakterystyczny bond na jaskrawoczerwoną fryzurę „z pazurem”, jednak i tak nietrudno było ją rozpoznać.

Choć pomiędzy nimi są 4 lata różnicy wygląda na to, że świetnie się ze sobą bawią. Dawid poinformował, że oboje umówili się w jednym celu, jednak albo pomylili daty, albo… Chcieli zacząć świętowanie ze sporym wyprzedzeniem.

Umówiliśmy się na Eurowizję i… to jest jutro – stwierdził.

Dawid Kwiatkowski
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek przerwała milczenie. Przejmujący komunikat. „Jest mi ciężko”
  2. Pochodzenie Krystiana Ochmana może zaskoczyć. 22-latek nie urodził się w Polsce
  3. Co naprawdę robią z jedzeniem pokazywanym w „Pytaniu na śniadanie”? Można się zdziwić