Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski jak Freddie Mercury. Muzyk rozpalił fanów do czerwoności, pokazał więcej, niż się spodziewali. Wielki talent
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.06.2022 20:04

Dawid Kwiatkowski jak Freddie Mercury. Muzyk rozpalił fanów do czerwoności, pokazał więcej, niż się spodziewali. Wielki talent

Dawid Kwiatkowski
fot. instagram.com/kwiatkowsky

Podczas jednego z ostatnich koncertów Dawid Kwiatkowski dał prawdziwy popis talentu i umiejętności, a publiczność pod sceną dosłownie oszalała. Gwiazdor wystąpił w Strzegomiu i rozgrzał miejscową publikę do czerwoności. W pewnym momencie zszedł ze sceny z wielkim bukietem.

Mimo stosunkowo młodego wieku Dawid Kwiatkowski zachwyca nie tylko talentem, ale także niezwykłym doświadczeniem scenicznym, z którego korzysta, kreując własną, niepowtarzalną artystyczną osobowość.

O popularności gwiazdora niech świadczy to, że jego trasa koncertowa „Dawid Kwiatkowski Tour” była tak wielkim sukcesem, iż organizatorzy zdecydowali się na małą „dogrywkę” i zaprosili wszystkich fanów na koncert w Warszawie, który odbędzie się w listopadzie.

Dawid Kwiatkowski przeszedł samego siebie. Publiczność szalała pod sceną

Choć jako juror w „The Voice Kids„, Dawid Kwiatkowski dał się poznać, jako wrażliwy i troskliwy trener, na scenie budzi się w nim prawdziwe zwierzę. Nie inaczej było podczas koncertu w Strzegomiu.

Skacząc, swobodnie tańcząc na scenie i wykonując zamaszyste gesty, gwiazdor momentami przypominał największe gwiazdy muzyki rockowej. Skojarzenie z legendarnym Freddiem Mercurym nasuwało się samo. Niesamowitej atmosfery nadawała już sama stylizacja — luźno zapięta, biała koszula wpuszczona w czarne spodnie pobudzała wyobraźnię i nawiązywała do promowanego videoclipu „Idziesz ze mną”

Scena przystrojona była także charakterystycznymi, czerwonymi różami. W pewnym momencie Dawid Kwiatkowski sam chwycił pęk zachwycających kwiatów i, nie przerywając występu, zszedł do rozgrzanego do czerwoności tłumu, a poruszona publiczność śpiewała wraz z nim.

Były bisy i, oczywiście, brawa na stojąco. Tymczasem nadchodzą kolejne koncerty, a fani mogą być pewni, że gwiazdor jeszcze nie raz zaskoczy wszystkich na scenie.

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zachwyciła w „Na dobre i na złe”, później zniknęła. Mamy aktualne zdjęcia Karoliny Borkowskiej