Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski pożegnał się z fanami, opublikował wyjątkowe zdjęcie. „Będę tęsknił”
Michał Fitz
Michał Fitz 24.09.2022 23:32

Dawid Kwiatkowski pożegnał się z fanami, opublikował wyjątkowe zdjęcie. „Będę tęsknił”

Brat Dawida Kwiatkowskiego
TRICOLORS/East News

Dawid Kwiatkowski dał się poznać jako wrażliwy artysta, który na dodatek ma bliski i szczery kontakt ze swoimi fanami. Właśnie dlatego bardzo trudno przekazywać mu informacje, które dla jego fanów wcale nie muszą być wesołe. Tak właśnie było ostatnio.

Dawid wrzucił bowiem na swojego Instagrama zdjęcia z koncertu, na które nałożył czarno-biały filtr i pożegnał się ze swoimi słuchaczami.

Dawid Kwiatkowski żegna się z fanami

Warto jednak zaznaczyć, że wokalista wcale nie żegna się z nimi na zawsze. Informuje jedynie o tym, że zakończył swoją trasę koncertową, na której skupiał się przez ostatnie tygodnie. Było to nie tylko wielkie wyzwanie, ale także piękna przygoda.

— Będę tęsknił, ale wrócimy z przytupem, obiecuję — napisał piosenkarz.

Biorąc pod uwagę końcową obietnicę, możemy być niemal pewni, że Dawid już zaczyna szykować dla swoich fanów kolejny materiał, z którym wyruszy w następną trasę koncertową. Ci, którzy już mieli okazję być na jego występach, na pewno będą czekali z niecierpliwością. Dawid w końcu zawsze przykłada się do koncertów, a skoro te następne ma potraktować szczególnie, to z pewnością będzie się działo.

Fani reagują na wiadomość Dawida Kwiatkowskiego

Ze względu na wyżej wspomniane cechy piosenkarza, udało mu się zebrać wokół siebie naprawdę wierną grupę fanów. Można było się więc spodziewać, jak ci zareagują na wiadomość o przerwie w koncertach.

— Proszę wracać jak najszybciej — pisze jedna z fanek.

— Będę tęsknić strasznie zwierza się inna słuchaczka.

— Nie wiem, jak my wytrzymamy ten czas bez koncertów — zastanawia się kolejna z komentujących.

— Ja też wrócę na nie z przytupem zarzeka się następna

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Znamy pierwszych finalistów „The Voice Kids”. Dawid Kwiatkowski podjął decyzję
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?