Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie
Michał Fitz
Michał Fitz 13.03.2022 11:11

Dawid Kwiatkowski popłakał się na scenie i uciekł. Nigdy nie zapomni o tym występie

Dawid Kwiatkowski
Fot. instagram.com/kwiatkowsky

Na facebookowym profilu programu „The Voice Kids” opublikowano nagranie, na którym jurorzy show rozmawiają o swoich pierwszych doświadczeniach na scenie. To, o którym opowiedział Dawid Kwiatkowski, mogło okazać się wyjątkowo traumatyczne.

Pierwszy koncert wokalisty nie był bowiem zbyt udany. Gdyby nie obecność jego mamy tuż obok sceny, piosenkarz mógłby się już wtedy poważnie zniechęcić do występów przed publicznością.

Dawid Kwiatkowski o swoim pierwszym występie

Gdy jurorzy rozmawiali o swoich pierwszych doświadczeniach scenicznych, Cleo nie była w stanie do końca przypomnieć sobie, kiedy tak naprawdę zadebiutowała przed jakąkolwiek publicznością. Swój początek scenicznej przygody świetnie pamiętał za to Dawid Kwiatkowski. Nic dziwnego, takie wydarzenie musiało wryć się w pamięć.

Jak wspomniał wokalista, jego debiutem był występ w galerii handlowej. Przez jego przedszkole został przygotowany cały program, którego mały Dawid był gwiazdą. Jego koleżanki tańczyły za nim na scenie do wcześniej ułożonej choreografii, a Kwiatkowski śpiewał. Jak wyjawił, pomylił się już w pierwszej zwrotce swojej piosenki. Gdy tylko zorientował się, że popełnił gafę, rozpłakał się i zbiegł ze sceny.

Kiedy wydawało się, że cały koncert zakończy się katastrofą, wielkim wsparcie okazała się jego mama. Ta przytuliła go i uspokoiła na tyle, że chłopiec po 20 minutach wrócił na scenę, w wielkim stylu dokańczając swój koncert. Ostatecznie więc przeżycie, które mogło okazać się traumatyczne, zakończyło się happy endem.

Warto przypomnieć, że Dawid Kwiatkowski stara się teraz pomóc dzieciakom z programu, by nie musiały przechodzić przez to, co on. Jest jurorem w „The Voice Kids” od samego początku istnienia show. Jednego z podopiecznych udało mu się nawet doprowadzić do zwycięstwa. W trzeciej edycji tryumfował bowiem Marcin Maciejczak, należący właśnie do zespołu Kwiatkowskiego.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Od poniedziałku w Biedronce i Lidlu olbrzymie promocje. Obniżone ceny wielu produktów zaskoczą klientów
  2. Ile dzieci ma Gienek z Plutycz? Prawda zaskakuje nawet największych fanów programu „Rolnicy. Podlasie”
  3. Rozwodu jednak nie będzie? Lata temu z ust Kasi Cichopek padły słowa, które dają nadzieję