Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie ze zwycięzcą „Voice Kids”. Ida Nowakowska zachwycona: „Cudowni”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.07.2022 16:12

Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie ze zwycięzcą „Voice Kids”. Ida Nowakowska zachwycona: „Cudowni”

Dawid Kwiatkowski
TRICOLORS/East News

Dawid Kwiatkowski doskonale sprawdza się zarówno, jako idol, jak i trener młodych talentów. Przekonali się o tym jego podopieczni w programie „The Voice Kids”. Teraz jeden ze zwycięzców stanął u boku artysty. Nawet Ida Nowakowska nie mogła przejść obojętnie obok ich wspólnego zdjęcia.

Kiedy w 2018 roku pojawił się nowy format „The Voice Kids”, Dawid Kwiatkowski miał okazję pokazać zupełnie nowe, nieznane wcześniej oblicze. Szybko okazało się, że wokalista potrafi złapać fantastyczny kontakt z młodymi uczestnikami, a nawet poprowadzić ich do zwycięstwa.

W trzeciej edycji to właśnie podopieczny gwiazdora zwyciężył, zarówno w programie, jak i plebiscycie publiczności PZU. Marcin Maciejczak miał zaledwie 13 lat, a jego nazwisko pojawiło się na ustach całej Polski.

Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie ze zwycięzcą „The Voice Kids”. Wzbudziło żywą reakcję

Wygląda na to, że po niemal trzech latach doszło do poruszającego spotkania. Dawid Kwiatkowski na Instagramie udostępnił zdjęcie, a u jego boku stał nie kto inny, jak Marcin Maciejczak. Widok był oszałamiający. Ciemnowłosi, niemal identycznie ubrani, wyglądali niczym bracia, czego nie omieszkali zauważyć fani.

A kiedy z foteli mówimy, że jeszcze zobaczymy się na tych samych scenach, to nam skubańce nie wierzą – skomentował żartobliwie trener.

Obaj artyści już mieli okazję występować ze sobą na scenie. Po zakończeniu „The Voice Kids” wspólnie zagrali m.in. w Poznaniu, wykonując piosenkę „Plan B”, którą zachwycili w finale programu.

Teraz widzowie znów mogli zobaczyć ich razem, co wzbudziło wielki entuzjazm. Posypały się komentarze, a obok fotografii nie przeszła obojętnie także prowadząca show Ida Nowakowska.

– Cudowni! – napisała.

Widzowie, którzy nie śledzili dalszej kariery nastolatka mogli przeżyć szok. Ze „złotego dziecka” zmienił się w niezwykle utalentowanego nastolatka, a jego kariera dopiero się rozkręca.

Wyświetl ten post na Instagramie

Był podopiecznym Dawida Kwiatkowskiego. Marcin Maciejczak podbija scenę

Udział w „The Voice Kids” zapewnił Marcinowi nie tylko zawrotne stypendium wysokości 50 000 zł, ale także kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Niedługo po finale ukazał się też jego pierwszy singiel „Jak gdyby nic”.

Utwór zdobył tak wielką popularność, że jeszcze w tym samym roku podopieczny Dawida Kwiatkowskiego odebrał złotą płytę za wysoką sprzedaż, a rok później, w „Dzień Dobry TVN” świętował swoją pierwszą platynę.

Jeden z jego utworów stał się ścieżką dźwiękową do filmu „Tarapaty 2”. A w ubiegłym roku ukazał się debiutancki album zatytułowany „Tamte dni”, powstały we współpracy z Universal Music Polska.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sanatorium miłości”. Anna otrząsnęła się po tym, jak potraktował ją Piotr, choć przyznaje: „Było to podłe”
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało