Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski pokazał nagranie z wesela. Poruszeni internauci: „Aż łzy napłynęły do oczu”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 07.07.2022 11:11

Dawid Kwiatkowski pokazał nagranie z wesela. Poruszeni internauci: „Aż łzy napłynęły do oczu”

Dawid Kwiatkowski
TRICOLORS/East News

Na TikToku Dawid Kwiatkowski podzielił się niezwykłym nagraniem, a fanom stanęły w oczach łzy. Posypały się komentarze. Aż trudno uwierzyć w to, co działo się na sali weselnej.

Dawid Kwiatkowski jest obecnie jednym z najbardziej lubianych artystów „młodego pokolenia”. Wiele osób nazywa go „polskim Freddiem Mercurym” ze względu na charakterystyczny styl sceniczny, a fani cenią go nie tylko za ogromny talent, ale także wrażliwość i serce.

Koncerty gwiazdora przyciągają prawdziwe tłumy — czy to na gigantycznej scenie Polsat SuperHit Festiwal, czy też na kameralnych występach w Obiszowie lub Grudziądzu. Niektórzy wielbiciele wiele by dali, żeby choć na kilka godzin zawitał do ich miejscowości.

Dawid Kwiatkowski pokazał nagranie z wesela. Wszyscy oniemieli

Kiedy Dawid Kwiatkowski odwiedził kolejne polskie miasto, jedna z jego wielkich fanek akurat tego dnia nie mogła pojawić się na koncercie. Miała ku temu naprawdę poważny powód.

Klaudia od dawna marzyła o koncercie w swoim mieście i kiedy doszedł on do skutku, ona brała akurat ślub – opisał gwiazdor na nagraniu, które właśnie zawitało na TikToka. – Ale przecież nic straconego…

Był późny wieczór, trwała zabawa, a wokalista pewnym krokiem ruszył ku sali weselnej z ogromnym naręczem kwiatów. Nieświadomi goście siedzieli przy wystrojonych stołach, a pośrodku, odwrócona tyłem stała nieświadoma niczego panna młoda. Artysta powitał wszystkich głośnym „dzień dobry”. I wtedy go zobaczyła.

Na twarzy Klaudii malowało się niedowierzanie. W pierwszej chwili dosłownie oniemiała i aż złapała się za głowę z wyrazem bezgranicznego zdumienia. Kiedy dotarło do niej w pełni, że Dawid Kwiatkowski przyjechał specjalnie na jej wesele, krzyknęła i wpadła mu w ramiona.

Nie wierzę! Ja nie mogę! To jest Dawid Kwiatkowski! – nie posiadała się z radości.

Dawid Kwiatkowski wzruszył fanów. „Chyba bym zemdlała”

Gwiazdor wręczył świeżo upieczonej żonie bukiet, a następnie złożył nowożeńcom najszczersze życzenia i jeszcze raz wyściskał ich oboje — a potem znowu, kiedy już zaśpiewał dla nich na scenie. Wtuleni w siebie, tańczyli do jego piosenki, a Klaudia najpewniej wciąż nie mogła otrząsnąć się z szoku. Pod ogromnym wrażeniem byli także fani.

Chłopie, chyba bym zemdlała – stwierdziła jedna z komentujących.

Aż łzy napłynęły do oczu! Jak dobrze ze wciąż na świecie są tak kochani ludzie.

– Kiedy to oglądam to mam dreszcze.

– I znowu pokazałeś, że jesteś artystą nie tylko przez swój talent, ale i przez podejście do fanów i tak otwarte serce, podziwiam Cię niesamowicie.

– Nie słucham twojej muzyki, ale to, co robisz dla swoich fanów jest niesamowite.

Jeden z internautów z humorem zauważył, że pan młody mógł się poczuć zagrożony, jednak Dawid uspokoił:

– Z Przemem mam sztamę, luzik.

@kwiatkowsky…i teraz wspólnie możemy złożyć Klaudii i Przemkowi wszystkiego, o czym tylko śnią ???? Niech miłość Was niesie, ona potrafi, oj potrafi :))♬ Idziesz ze mną – Dawid Kwiatkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sezon jeszcze się nie zaczął, a widzowie są już niemal pewni tego, kto wygra „Taniec z gwiazdami”
  2. Iza Małysz wrzuciła zdjęcie i od razu zaczęła przepraszać. Żona skoczka mogła podpaść wielu osobom
  3. Cezary Pazura zdradził, jak naprawdę jest w „Milionerach”. „Pytania są robione pewnym sposobem”