Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dawid Kwiatkowski ogłasza: „Wszystko, co dobre, kiedyś musi się skończyć”. W komentarzach burza
Michał Fitz
Michał Fitz 23.06.2022 09:58

Dawid Kwiatkowski ogłasza: „Wszystko, co dobre, kiedyś musi się skończyć”. W komentarzach burza

Dawid Kwiatkowski
Fragment relacji Dawida Kwiatkowskiego na Instagramie (instagram.com/kwiatkowsky/)

Dawid Kwiatkowski miał w ostatnich miesiącach bardzo pracowity pod względem artystycznym okres. Zajmował się bowiem wydawaniem singli, które promowały jego najnowszy album pod tytułem „Co z nami będzie”. Teraz ogłosił, że to koniec.

Wokalista opublikował bowiem post, w którym nie tylko poinformował o powyższej kwestii, ale także zdradził moment premiery ostatniego singla z najnowszego albumu. Fani mają mieszane uczucia.

Dawid Kwiatkowski kończy pewien etap

Piosenkarz od dziesięciu lat pojawia się na scenie muzycznej, gromadząc rzesze wiernych fanów. Za sobą ma liczne koncerty w całym kraju, a także pierwsze doświadczenia przed kamerą m.in.: w roli jurora „The Voice Kids”.

W najnowszym poście w mediach społecznościowych Dawid Kwiatkowski ogłosił, że postanawia zakończyć pewien etap. Oprócz enigmatycznego opisu dodał nagranie zawierające fragmenty dotychczasowych koncertów z najnowszej trasy.

Wszystko, co dobre, kiedyś musi się skończyć — napisał pod najnowszym wpisem.

Dodatkowo Dawid Kwiatkowski zapowiedział premierę ostatniego singla z jego najnowszego albumu „Co z nami będzie”. Już dziś o 9:00 jego słuchacze będą mogli zapoznać się z najnowszą wizją jego twórczości.

Informacja muzyka o zakończeniu kolejnego etapu w jego twórczości wywołała mieszane uczucia wśród jego obserwatorów. Jedni czekają, co nowego zaprezentuje on w przyszłości, pozostali przyzwyczaili się do obecnego wizerunku mężczyzny.

Nie jestem na to gotowa. Czy to oznacza początek czegoś nowego? — pytała internautka.

Jak ten rozdział w Twoim życiu był aż tak dobry, to ja już nie jestem sobie w stanie wyobrazić, jaki będzie kolejny, duma, duma, duma — wyzwalano artystę.

A możemy jeszcze nie kończyć… ten rozdział jest za piękny — proponowano.

Według spekulacji fanów teledysk, który już niedługo pojawi się na kanale piosenkarza, będzie przedstawiał fragmenty z najnowszej trasy koncertowej muzyka, zamykając etap występów na żywo. Być może już niedługo Dawid Kwiatkowski powróci z nową twórczością, bądź datą kolejnych występów przed publicznością, na co fani z pewnością czekają.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „The Voice Kids”: Dawid Kwiatkowski nie mógł powstrzymać łez po występie jego grupy. Wzruszający moment
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?