Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewiarygodne, kto na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego zabrał głos: „Przepraszam za to, co powiem”
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 04.11.2020 14:21

Niewiarygodne, kto na pogrzebie Dariusza Gnatowskiego zabrał głos: „Przepraszam za to, co powiem”

dariusz gnatowski
fot. TRICOLORS/East News

20 października media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci serialowego „Boczka” ze Świata według Kiepskich. Dariusz Gnatowski od nas odszedł, a 3 listopada miał miejsce jego pogrzeb. Aż ciężko uwierzyć, jakie słowa na nim padły.

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października 2020 roku, we wtorek 3 listopada odbył się pogrzeb aktora. Ze względu na pandemię koronawirusa, uroczystość odbyła się w małym gronie najbliższej rodziny oraz znajomych. Niewiarygodne, kto zabrał na niej głos. Ceremonia nie obyła się bez wzruszeń i silnych emocji. Przepraszam za to, co powiem…

Dariusz Gnatowski: pogrzeb

Gdzie odbył się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego? Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego odbył się 3 listopada na Cmentarzu Podgórskim w Krakowie. Ze względu na pandemię koronawirusa, na uroczystości pojawili się na nim tylko najbliżsi znajomi oraz rodzina aktora.

Podczas tej podniosłej ceremonii padło wiele ciepłych i wzruszających słów. Nie zabrakło również wypowiedzi księdza, który był jego znajomym.

Odpowiadał mu na jego pytania odnośnie spraw religijnych. Pomponik przytoczył jego słowa, które padły podczas kazania.

— Gdy przyjechał ambulans i odwoził Darka do szpitala, potęgowało to jeszcze większą grozę w czasach zarazy, ale była nadzieja. Dopóki człowiek żyje, zawsze jest nadzieja. Dziś, będąc tu i towarzysząc Darkowi w jego ostatniej drodze, mamy na twarzach maski ze względu na pandemię koronawirusa — powiedział.

Później dodawał, że wszystkim z tymi maskami jest szczególnie do twarzy zwłaszcza na pogrzebie aktora. To właśnie „aktor podczas swej pracy i wcielania się w różne role na scenie zakłada i zdejmuje różne maski. Takie jest życie aktora, jego los”.

Na samym końcu padły nieprzewidywalne słowa. Chyba mało kto się spodziewał, że usłyszy je z ust księdza.

— Darek już wie, jakie jest niebo, pewno patrzy z góry tym swoim charakterystycznym spojrzeniem i czeka tam na nas. Przepraszam za to, co powiem! W życiu liczy się pokora… Liczy się tylko i wyłącznie pokora, w mordę jeża! — powiedział na zakończenie kazania ksiądz.

  1. Nieoficjalna informacja. Godzina policyjna między 22-5 zostaje wprowadzona w kolejnym kraju
  2. Stan był bardzo ciężki, lekarze robili co w ich mocy. Media obiegła właśnie wieść o stanie zdrowia męża Anny Dymnej
  3. Dramat Jarosława Kulczyckiego. Wspomina śmierć 19-letniego syna

Dariusz Gnatowski: śmierć

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października 2020 roku. Jak podały media, aktor zmagał się zmagał się z zapaleniem płuc i poważną niewydolnością oddechową. Był zakażony koronawirusa, a w dodatku od wielu lat zmagał się z cukrzycą.

Tę tragiczną informację podał wtedy zastępca dyrektora w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla w Krakowie. Aktor spędził tam swoje ostatnie chwile życia.

Na co dzień dzielnie stawiał czoła cukrzycy. Udało mu się zgubić aż 25 kilogramów dzięki odpowiedniej diecie, pływaniu, jeździe na rowerze oraz uprawianiu nordic walking. Zawsze podkreślał, że w walce pomaga mu jego córka oraz żona Anna.

— Liczyć mogę na żonę i córkę. Dzięki nim tak naprawdę wyszedłem na prostą […] Moja żona jest weganką. Gotuje dla siebie, a ja czasem z tego korzystam. Jemy wspólnie sałatki i warzywa. […] Jeśli chce się żyć, to zrezygnowanie ze słodyczy nie jest jakimś arcytrudnym przedsięwzięciem — powiedział kiedyś w rozmowie z Na żywo.

Jeszcze raz pragniemy złożyć najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Dariusz Gnatowski był uwielbiany przez miliony.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dariusz gnatowski

3 listopada odbył się pogrzeb Dariusza Gnatowskiego.

dariusz gnatowski

Aktor bardzo kochał i cenił swoją żonę oraz córkę.

dariusz gnatowski

Zmarł 20 października.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 50 tys. Polaków dostanie specjalny sprzęt od Ministerstwa Zdrowia. Znamy nowy sposób na walkę z pandemią
  2. RMF: Gigantyczny chaos w Europie. Polacy również mogą mieć poważne kłopoty, szczególnie na granicach
  3. Siostra Anny Przybylskiej odwiedziła grób aktorki. Padły bardzo przykre słowa, łzy napływają do oczu
  4. Wielka wpadka MZ. Myśleli, że nikt się nie dowie, błyskawicznie wszystko usunęli
  5. Mateusz Morawiecki nie wytrzymał. Padły mocne słowa do Polaków
  6. Tak wyraża się Marta Manowska. Niebywałe słowa do Polaków
  7. Zawsze po wypiciu kawy zrób 1 rzecz. Efekty zdumiewają, Twoja sylwetka diametralnie się zmieni

Źródło: pomponik.pl, viva.pl