Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Wałęsa złożyła pozew o rozwód? W końcu przerwała milczenie, powiedziała czy zostanie z mężem
Karol Osiński
Karol Osiński 05.01.2021 21:21

Danuta Wałęsa złożyła pozew o rozwód? W końcu przerwała milczenie, powiedziała czy zostanie z mężem

danuta wałęsa
fot. BLAWCKI PIOTR/East News

Danuta Wałęsa nigdy nie miała łatwo u boku swojego małżonka Lecha Wałęsy. Były prezydent Polski przez wiele lat miał bardzo dużo pracy, przez co niejednokrotnie wychodziły plotki, że ich małżeństwo jest skończone. Tymczasem była Pierwsza Dama przerwała milczenie na temat rozwodu ze swoim mężem. Postanowiła wyjawić całą prawdę.

To, że w małżeństwie Wałęsów nigdy nie było kolorowo, nie jest tajemnicą dla nikogo. Z uwagi na wzmożoną aktywność polityczną Lecha Wałęsy, bardzo często mówi się o jego rozwodzie z małżonką. Teraz Danuta Wałęsa postanowiła powiedzieć, czy faktycznie zamierza rozwodzić się ze swoim mężem.

Danuta Wałęsa o rozwodzie z mężem

To nie pierwszy raz, kiedy do mediów trafiają plotki o rzekomym rozwodzie Danuty Wałęsy z mężem Lechem Wałęsą. Pierwsze pogłoski o rzekomym rozpadzie ich związku małżeńskiego pojawiły się już w momencie walki byłego prezydenta o wolną Polskę.

My faktycznie od 1980 roku nigdy nie rozmawialiśmy ze sobą o swoich pragnieniach. Nie, nie doszło do formalnego rozwodu, lecz w jednej rodzinie powstały dwa światy – wspominała po latach Danuta Wałęsa w wywiadzie dla dw.com.

Nie inaczej było już w czasach wolnej Polski. Wówczas Polacy przekonali się o bardzo trudnym charakterze Lecha Wałęsy, jednak nie to miało wpływ na pojawienie się kolejnych plotek o rozpadzie małżeństwa Wałęsów.

Co więcej, teraz podczas politycznej emerytury Lech Wałęsa w dalszym ciągu nie próżnuje i co chwila wyjeżdża z kraju, biorąc udział w wielu wykładach, czy prelekcjach, na które dostaje liczne zaproszenia.

Czy Danuta Wałęsa zamierza rozstać się z mężem?

Danuta Wałęsa nie zamierza rozstać się z mężem. Chociaż jakiś czas temu po raz kolejny pojawiły się plotki o tym, że małżonka byłego prezydenta Polski złożyła do sądu wniosek o rozwód, to okazały się one nieprawdą. Pani Danuta natychmiast odniosła się do tych doniesień, przy okazji ujawniając, że stanęła przed ważną decyzją, czym miała być ewentualna wyprowadzka z domu.

Nikt się nie doczeka tego, że będziemy mieszkali oddzielnie, bo po prostu nie ma takiej opcji. Wychowaliśmy dzieci, odchowaliśmy wnuki, a teraz żyjemy tym, co lubimy i co nam sprawia przyjemność. To według mnie bardzo normalne życie. Nie chodzimy za sobą krok w krok i nie spijamy sobie z dzióbków, jak to mówią. Jestem szczęśliwa, jest mi dobrze – mówiła Danuta Wałęsa w rozmowie z magazynem Twój Styl.

Lech Wałęsa przed kilkoma miesiącami stwierdził, że związek z żoną jest bardzo trudny i mimo tego, że mają wspólną posiadłość nad morzem, to żyją osobno. Co więcej, miał stwierdzić w rozmowie z jedną z włoskich telewizji, że nie podoba się żonie na starość.

Była Pierwsza Dama często wypowiadała się w mediach na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. Jakiś czas temu postanowiła odnieść się do zarobków Agaty Dudy.

Zobacz zdjęcia:

Lech Wałęsa

Danuta Wałęsa wypowiedziała się na temat ewentualnego rozwodu ze swoim mężem Lechem Wałęsą.

Danuta Wałęsa

Pomimo plotek, które wskazywały na rzekomy rozwód, była Pierwsza Dama nie zamierza odchodzić od małżonka.

danuta wałęsa

Pani Danuta przyznała, że mimo ciężkich chwil w małżeństwie, jest szczęśliwa i jest jej dobrze.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania