Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Danuta Holecka zaliczyła spektakularną metamorfozę. Pozazdrościła koloru i cięcia Monice Olejnik?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.03.2022 16:47

Danuta Holecka zaliczyła spektakularną metamorfozę. Pozazdrościła koloru i cięcia Monice Olejnik?

Danuta Holecka
Kadr z: „Wiadomości”, TVP

Danuta Holecka jest obecnie szefową „Wiadomości” Telewizji Polskiej. Dziennikarka TVP przez lata była kojarzona z jednym rodzajem fryzury. Tym razem zaskoczyła widzów gwałtowną metamorfozą.

Holecka jeszcze do niedawna miała niemal identyczną fryzurę: była brunetką, z przedziałkiem nieco z boku głowy. I choć czasem zmieniała styl ubioru, jej wygląd był niczym mundur. Co wydarzyło się teraz?

Danuta Holecka w nowej fryzurze

Kiedy wczoraj szefowa „Wiadomości” pojawiła się na wizji w całkiem nowej fryzurze, widzowie musieli być solidnie zdziwieni. Po dawnej brunetce nie było bowiem śladu.

Holecka zmieniła nie tylko kolor włosów, stawiając na ciemny blond, ale też uczesanie. Włosy zostały równo przycięte na wysokości ramion, a przedziałek znalazł się na środku głowy. Długa grzywka, będąca wariantem „curtain bangs” to kolejna nowość.

Już wcześniej w tym roku Holecka eksperymentowała z uczesaniem (więcej TUTAJ), ale zmiana nie była wtedy aż tak wyraźna, jak teraz. Portal „Fakt” rozmawiał o tej metamorfozie ze stylistką gwiazd, Ewą Rubasińska-Ianiro:

Pani Danuta ewidentnie szuka nowego stylu, ale niestety zbłądziła i wyszła na bezdroża. Kobiety, które mają okrągłe ramiona i większy biust, gdy zakładają rzeczy nieprzylegające do ciała i jeszcze zaczesują do tyłu włosy, robią sobie krzywdę – oceniła specjalistka.

Ekspertka dodała, że podobny styl optycznie powiększa ramiona i dekolt, jednocześnie zmniejszając wizualnie głowę. Przez dysproporcję znika szyja oraz zacierają się rysy twarzy.

Według Ewy Rubasińskiej-Ianiro szefowa „Wiadomości” lepiej wyglądała we wcześniejszej stylizacji i ciemnych włosach. „Ostatnie stylizacje dodały jej lat” stwierdziła stylistka.

Nie da się ukryć, że nowa fryzura przypomina nieco obecne uczesanie Moniki Olejnik. Czyżby dziennikarka TVP postanowiła zaczerpnąć inspirację od zawodowej rywalki?

A jak Wam podoba się nowe wcielenie Danuty Holeckiej?

Zobacz zdjęcia:

Danuta Holecka

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Lewandowska wyszła od fryzjera. Widok jej włosów zaskakuje
  2. Nowakowska zaliczyła niewiarygodną wpadkę w „PnŚ”. Sama nie mogła uwierzyć w to, co powiedziała
  3. Marcin Hakiel przerwał milczenie ws. rozstania. Odpowiedział na pytanie o zdradę