Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Harce na stacji benzynowej. Adrianna Biedrzyńska dała się ponieść i pokazała za dużo. Nagranie trafiło do sieci
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 04.08.2022 14:43

Harce na stacji benzynowej. Adrianna Biedrzyńska dała się ponieść i pokazała za dużo. Nagranie trafiło do sieci

Adrianna Biedrzyńska
fot. TRICOLORS/East News

Adrianna Biedrzyńska dała się ponieść emocjom na stacji benzynowej i razem z przyjacielem zaczęła tańczyć do rock’n’rollowej muzyki. W trakcie obrotów gwiazda zdradziła, że świętują wcześniejsze zakończenie zdjęć na planie.

Biedrzyńska była tak bardzo rozluźniona, że w pewnym momencie ukazała trochę większy kawałek ciała. Gdy jeden z internautów zwrócił na to uwagę, aktorka zapewniła, że wszystko ma pod kontrolą. Nie pozwoliła, by cokolwiek zepsuło jej ten miły moment.

Adrianna Biedrzyńska zatańczyła na stacji benzynowej

Adrianna Biedrzyńska już od kilku dekad jest aktywna w branży filmowej i w świecie teatralnym. Mimo upływu czasu gwiazda ani trochę nie traci zapału do pracy i na plan „Barw szczęścia” przychodzi z ogromną dawką energii. Udowodniła to krótkim nagraniem, które zarejestrowano po zakończeniu zdjęć do jednego z odcinków.

– Radość wielka. Jacek Gąsiorowski przyśpieszył troszkę dzisiejszy plan Barw szczęścia — napisała aktorka pod filmem.

Po wcześniejszym zakończeniu prac na planie Adrianna Biedrzyńska ruszyła w tany na stacji benzynowej. Gwiazda energicznie wywijała z partnerem do starego rock’n’rollowego utworu i nie zatrzymała się, nawet gdy jej dekolt zaczął się trochę za bardzo odsłaniać.

Fani zachwyceni energią Biedrzyńskiej

Taneczne wideo na ten moment zyskało prawie 2 tys. polubień, a pod nim ukazały się dziesiątki komentarzy. Fani komplementowali Adriannę Biedrzyńską za jej podejście do życia i żartowali z tańca na stacji benzynowej.

– Faworyci nowej edycji TZG.

– Szkoda, że mnie nie było na tej stacji, bo byśmy tańczyli w trio.

– Ja bym dołączyła.

– Ty jesteś nie do zatrzymania kobieto — czytamy.

Biorąc pod uwagę aktywność Biedrzyńskiej z przeszłości, post nie był jak na nią taki wyjątkowy. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 50 tys. osób, a sama aktorka dzieli się na nim zarówno najnowszymi projektami, jak i fragmenty z życia prywatnego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adrianna Biedrzyńska pokazała się w stroju kąpielowym. Aktorka ma 60 lat, wygląda wspaniale
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski