Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kazimierska na zdjęciach z młodości. Ciężko uwierzyć, że to ona. Jest nie do poznania
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 23.12.2020 14:00

Dagmara Kazimierska na zdjęciach z młodości. Ciężko uwierzyć, że to ona. Jest nie do poznania

dagmara kaźmierska
fot. East News/Tricolors

Dagmara Kaźmierska w młodości wyglądała zupełnie inaczej. Miała inny kolor włosów i nie nosiła praktycznie w ogóle makijażu… Gwiazda TTV postanowiła wspomnieć dawne czasy kiedy oprócz pomadki na usta właściwie nie potrzebowała żadnych innych kosmetyków do makijażu.

Najbardziej popularna bohaterka Królowych życia wróciła wspomnieniami do przeszłości. Dagmara Kaźmierska co jakiś czas przypomina sobie stare czasy, zawsze przy tym wspominając, jak wspaniale było być młodą i piękną kobietą.

Dagmara Kaźmierska w młodości

Królowa życia na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z przeszłości. Fotografia pochodzi z 1995 roku. Piękna, brązowowłosa Dagmara jest idealnie opalona po wakacjach w Stambule.

Dagmara wzruszona wspomnieniem samej siebie, zatęskniła za czasami, gdy nie potrzebowała już tak zwanej ”szpachli”:

To były piękne dni. Po prostu piękne dni. Stambuł 95’. Tyle lat… Jak widać na załączonym obrazku. Kobiety lubią brąz, a słońce o tym wie. Kobiety lubią brąz, solara, grzeje się – nuci stare piosenki gwiazda.

Uwielbiam to miasto, słońce i solarium. Gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać. Buziaki dla wszystkich Pań – wspomina Dagmara.

Ile lat ma Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska ma 45 lat. Nie od razu podała swoją datę urodzin do wiadomości publicznej. Wszystko wyszło na jaw, gdy królowa życia udostępniła w dniu swoich urodzin zdjęcie z przyjęcia.

Na stole było widać tort, na którym widniały świeczki w kształcie liczby 45. Jeśli więc Dagmara nie zrobiła fanom psikusa, faktycznie ma 45 lat.

Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem, ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne! Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA – pisała wówczas Kaźmierska.

Wiek Kaźmierskiej nie jest dla niej ważny. W programie często mówi o sobie, że jest szalona, emocjonalna i nie ma zamiaru być poważną i dystyngowaną osobą. Zdarzało się, że Conan miał o to do niej pretensje, ostatecznie jednak, jak stwierdził, z tają mamą nie w sposób się nudzić.

Zobacz zdjęcia:

dagmara kaźmierska

Dagmara wspomina, jak mało kiedyś potrzebowała makijażu.

Dagmara Kaźmierska

Dagmara jest z pewnością wyjątkową bohaterką Królowych życia. Ma duży dystans i otwarcie śmieje się, że jej makijaż jest bardzo mocny, więc nazywa go szpachlą.

Dagmara Kaźmierska

Dagmarze zdarza się pokazać bez makijażu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów