Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie
Michał Włoch
Michał Włoch 22.01.2020 20:26

Dagmara Kaźmierska wyznała, że była uzależniona. Przez nałóg straciła majątek, uratowało ją więzienie

Dagmara Kaźmierska
instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska to gwiazda, która do sławy doszła dzięki udziałowi w uwielbianym przez widzów programie Królowe Życia. Ostatnio udzieliła wywiadu dziennikarzowi Wirtualnej Polski, Oskarowi Netkowskiemu, któremu opowiedziała o swoim uzależnieniu, z którym zmagała się przez lata.

Gwiazda reality-show Królowe Życia prowadziła niegdyś życie pozbawione korony. Dagmara Kaźmierska coraz częściej otwiera się w mediach na temat swojej przeszłości, która rozpala ciekawość widzów. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski opowiedziała o swoim uzależnieniu, które kosztowało ją majątek, oraz zdradziła kilka innych ciekawych sekretów z czasów, gdy nie była jeszcze znaną osobą.

Dagmara Kaźmierska: przeszłość

Zanim stała się sławna, gwiazda przeszła bardzo długą i krętą drogę na ścieżce życia. W wywiadzie udzielonym Oskarowi Netkowskiemu opowiedziała o tym, że Królowa była kiedyś… Kopciuszkiem.

Dagmara Kaźmierska w pogoni za lepszej jakości życiem wyjechała zarabiać pieniądze za naszą zachodnią granicą. Musiało to być stosunkowo dawno, ponieważ Królowa Życia zarabiała wówczas w niemieckich markach – waluta euro pojawiła się za Odrą w roku 2002. Gwiazda reality-show parała się wówczas ciężką, fizyczną pracą – sprzątała domy, co wychodziło jej z bardzo dobrym skutkiem.

– Nie zapomnę do dziś: granatowa armatura, wanny, prysznice, zlewy, toalety, a tam chlorowana woda w tych Niemczech… (…) Tak się namyłam, że jak mnie pani zobaczyła, to nie chciała mnie puścić! Żadnych innych sprzątaczek, tylko mnie – wyznała po latach w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Dagmara Kaźmierska: uzależnienie

Dagmara Kaźmierska szybko nauczyła się języka, co pomogło jej zmienić pracę na saksach u naszych zachodnich sąsiadów. Podjęła pracę w kasynie. Kontakt z hazardem stał się dla niej zgubny…

– Dużo grałam. Czasem wygrywałam… Ale dużo przegrałam, nie mogę mówić ile. Później w Polsce też dużo, na maszynach. Ale mnie pociągnęły! Po trzy doby z maszyny nie schodziłam – powiedziała Oskarowi Netkowskiemu.

Kobieta zdradziła w wywiadzie, że straciła ogromną sumę pieniędzy przez grę na maszynach. Nałóg pożarł prawie całe jej oszczędności. Szczęściem w nieszczęściu okazał się moment, w którym Dagmara Kaźmierska trafiła do więzienia…

Popadłam w hazard, ale na szczęście góra czuwała i nie przepuściłam wszystkiego. Udało się z tego wyjść. Przez ten zły czas, co mnie nie było, przestałam grać – zakończyła swoją historię Królowa Życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska odkryła tajemnice swojej przeszłości.

dagmara kaźmierska

Królowa Życia nie miała łatwo.

dagmara kaźmierska

Paradoksalnie pokonać nałóg pomogło jej… więzienie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Nie żyje gwiazdor TVP. Był ulubieńcem widzów ”walczył za Polskę na wielu frontach”
  3. Studentka poprosiła ginekologa o jedną rzecz. Odpowiedział: „na kolanach do Częstochowy, grzesznico”
  4. Była partnerka Radosława Majdana jest w ciąży. Znana aktorka zostanie mamą już niebawem
  5. Uczniowie w połowie układu przerwali poloneza, chwilę później zrobili niesamowitą rzecz. Nagranie stało się hitem internetu