Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
Karol Osiński
Karol Osiński 10.09.2020 16:04

Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem

dagmara kaźmierska
fot. screen youtube.com/TTV

Dagmara Kaźmierska za pośrednictwem Instagrama wystosowała apel do swoich fanów. Gwiazda Królowych życia prosi o pomoc. Po opublikowanym wpisie można dostrzec, że jest bardzo przejęta zaistniałą sytuacją. Trwa dramatyczna walka z czasem, który upływa nieubłaganie. Fani okazali wielkie wsparcie, a sam wpis uzyskał bardzo szerokie zasięgi.

Niezwykle popularna i charyzmatyczna Dagmara Kaźmierska w ostatnim czasie przeżywa wiele ciężkich momentów. Królowa życia pokazuje, że los innych nie jest jej obojętny. Tym razem na Instagramie zamieściła post, w którym poprosiła swoich fanów o pomoc, dając do zrozumienia, że zostało mało czasu.

Dagmara Kaźmierska prosi o pomoc

Kilka dni temu na Instagramie Dagmary pojawił się wpis, w którym gwiazda prosi o pomoc. Dotyczył on sytuacji chorej na guza mózgu Julii Kuczali. Królowa życia zaapelowała o wsparcie dla młodej dziewczyny, której leczenie okazało się dużo droższe, niż wcześniej zakładano.

Julia Kuczala to 18-letnia dziewczyna, o której jakiś czas temu zrobiło się bardzo głośno. Nastolatka założyła profil na Instagramie, który zyskał bardzo dużo obserwujących w krótkim czasie. Po zamieszczanych zdjęciach i wpisach widać, że bardzo jej zależy na uzyskaniu pomocy. Gwiazda TTV nie pozostała obojętna i wykorzystując swoje szerokie zasięgi, postanowiła wesprzeć dziewczynę w walce z potworną chorobą.

  1. Edzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
  2. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług

Fani okazali wsparcie i dużo miłości

To, co zrobiła Dagmara Kaźmierska, jest czymś niesamowitym. Popularna celebrytka wywołała tyle emocji i wzruszenia swoim wpisem, że poruszyła serca fanów. Natychmiastowo zaczęły pojawiać się komentarze o wpłaconych datkach na leczenie dziewczyny. Część wystosowanego apelu brzmiała:

– Piękna, młoda dziewczyna, która jest bardzo chora. Wielu z Was z pewnością pomogło, wpłacając na Julci leczenie. Za co ogromnie Wam dziękuję. Niestety Kochani ! Okazało się, że koszt leczenia jest dwa razy większy !!! Kochani !!! SIŁA W NAS !!!!!! NIE ZOSTAWIAJMY TEJ DZIEWCZYNY SAMEJ !!! WYSTARCZY 5 zł, 2 zł, złotówka Tyle ile kto może. Błagam Was całym sercem. POMÓŻMY JULCE WYZDROWIEĆ ! – apeluje Królowa życia.

Na oficjalnym koncie Julii można przeczytać, że koszt jej leczenia wynosi 8 milionów złotych. Cała akcja prowadzona jest na stronie https://www.siepomaga.pl/julia-kuczala.

Gest Dagmary jest po prostu wspaniały i wzruszający!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska

Królowa życia zaapelowała o pomoc dla chorej na guza mózgu Julii Kuczali.

dagmara kaźmierska

Po zamieszczonym wpisie można wyczuć powagę sytuacji oraz przejęcie ze strony Dagmary.

Dagmara Kaźmierska

Fani okazali wielkie wsparcie i dzięki Królowej życia wpłacona kwota znacznie się powiększyła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  2. Nie miał szans, nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
  3. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. Nie żyje słynna Polka
  4. Andrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
  5. Pierwsze województwo w Polsce z zakazem palenia w kominkach. Popierasz?
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości