Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska ze łzami w oczach zaczęła pisać wyznanie. ”Ukochany mężu”
Karina Sulich
Karina Sulich 06.11.2020 21:54

Dagmara Kaźmierska ze łzami w oczach zaczęła pisać wyznanie. ”Ukochany mężu”

Dagmara Kaźmierska
Fot. screen youtube.com/TTV

Dagmara Kaźmierska opublikowała w swoich mediach społecznościowych nagranie, które w pierwszych sekundach zdziwiło jej niejednego fana. Uwielbiana uczestniczka telewizyjnego show Królowe życia, pochylona nad stosem grubą kartką papieru, zaczęła pisać osobiste wyznanie. Ukochany mężu – czytała własne słowa. Po chwili wszystko było już wiadomo.

Dagmara Kaźmierska podbiła serca polskich widzów, którzy wciąż są złaknieni nie tylko tego, co obecnie dzieje się w życiu gwiazdy TTV, ale również tego, co działo się w nim wcześniej. Choć królowa stawia na szczerość, nie przestaje zaskakiwać fanów. Teraz postanowiła napisać ważne wyznanie.

Dagmara Kaźmierska: Mąż

Dagmara Kaźmierska chętnie dzieli się z fanami informacjami o swoim życiu prywatnym, nawet tymi dotyczącymi jej niechlubnej przeszłości. Są jednak sprawy, które wciąż pozostawały zagadką, jak życie uczuciowe gwiazdy TTV. Kim jest mąż Dagmary Kaźmierskiej?

Mąż Dagmary Kaźmierskiej jest już od kilku lat jej byłym mężem. Choć gwiazda i niejaki Paweł K. postanowili się rozstać, królowa życia wciąż miło wspomina ojca swojego ukochanego syna Conana.

21 lat razem spędziliśmy i to wszystko super funkcjonowało. To jest ojciec mojego dziecka, to jak mogę źle wspominać? Fajny czas mieliśmy, dużo przeżyliśmy z moim Kaźmierskim – zdradziła na początku roku w rozmowie z Wirtualną Polską.

– Nie gotuję, nie sprzątam. Kaźmierski to akurat akceptował. Mówił: „Niuniu, są garkotłuki i takie jak ty”. Nigdy niczego ode mnie nie wymagał – wspominała.

Teraz przed Dagmarą Kaźmierską stanęło prawdziwe wyzwanie. Królowa życia napisała poruszający list, który zaadresowała do męża, i jak się okazuje, chodzi o zupełnie innego mężczyznę niż tego, z którym była związana przez 21 lat.

  1. Agnieszka Kotońska pokazała część mieszkania, której nigdy nie widać w telewizji. Ludzie oszołomieni przepychem: ”kafle barokowe w salonie”
  2. TVN bije na alarm. Wszystko zacznie się już o 22, lepiej nie wychodzić z domu
  3. Dziennikarz TVN zaliczył kompromitującą wpadkę na wizji. Zostało mu tylko jedno: ”Proszę o wybaczenie”

Dagmara Kaźmierska: Ukochany mężu

W mediach społecznościowych Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się nagranie z ostatniego odcinka programu Królowe życia. Jak się okazuje, właśnie wtedy gwiazda TTV podjęła się wcale niełatwego zadania. Na opublikowanym wideo słychać, jak łamiącym się głosem Dagmara Kaźmierska czyta napisany przez siebie list.

Ukochany mężu. Kocham życie, bo dało mi ciebie. Kocham ciebie, bo jesteś moim życiem. Miej zawsze te słowa w sercu mój mężu – recytowała.

Wielu fanów mogło być zdziwionych tym faktem. Do kogo Dagmara Kaźmierska adresowała tak piękne, pełne uczuć słowa? Już po chwili wszystko było wiadome.

– Na zawsze z tobą w doli i niedoli, w zdrowiu i chorobie. Kochająca żona Edyta – słyszymy na samym końcu.

Jak się okazuje, królowa pomaga swojej przyjaciółce Edzi. Trzeba przyznać, że naprawdę potrafi pięknie dobierać słowa. Jak widać po reakcji Dagmary Kaźmierskiej, czytając je, sama się wzruszyła.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska napisała list do męża, jak się okazuje, zrobiła to w imieniu swojej przyjaciółki Edyty.

dagmara kaźmierska

Ze swoim mężem i ojcem Conana, Dagmara Kaźmierska rozstała się kilka lat temu. Małżeństwo spędziło ze sobą 21 lat.

Widzowie od razu pokochali barwną i szczerą uczestniczkę programu TTV. Dziś ma ona tysiące fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie „połknięcia” kajakarek podbija internet
  2. Gwiazda TVP miała wypadek na wyprawie w góry, fani drżeli z niepokoju. Do dziś wspomina, jak otarła się o śmierć i ostrzega innych
  3. Masz samochód? Pojawiły się dwa zupełnie nowe przepisy, wiele z nas nie będzie w stanie uwierzyć
  4. Od jutra zamknięte sklepy, kina i hotele. To nie jedyne zmiany, które wchodzą w życie od 7 listopada
  5. Marietta z Hotelu Paradise zoperowana sobie nos i odessała tłuszcz. Pokazała efekt po „Wielkie WOW”
  6. Po wypadku zablokował całą drogę. Niebywałe, co robił w oczekiwaniu na policję
  7. Przepis na tanie, łatwe i szybkie placki ziemniaczane z kapustą kiszoną. Idealne na śniadanie, obiad i kolację

źródło: Instagram, wp.pl