Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska z twarzą i szyją we krwi. Do sieci trafiło porażające zdjęcie
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 03.02.2021 09:08

Dagmara Kaźmierska z twarzą i szyją we krwi. Do sieci trafiło porażające zdjęcie

dagmara kaźmierska
fot. East News/Tricolors

Dagmara Kaźmierska opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których widać jak ma całą twarz i szyję we krwi. Okazuje się, że gwiazda zdecydowała się na zabieg medycyny estetycznej. Myślicie, że udało jej się osiągnąć wymarzone efekty?

Dagmara Kaźmierska jest ulubienicą widzów programu TTV Królowe życia. Przed kamerami celebrytka często skarży się na to, że niestety nie jest już coraz młodsza, a na Instagramie również mogliśmy zobaczyć wpisy, w którym wraca do swojej młodości. Wygląda na to, że gwiazda chciała dopomóc naturze i zdecydowała się na zabieg twarzy.

Dagmara Kaźmierska miała lifting

Dagmara Kaźmierska szybko zyskała popularność i medialny rozgłos, dzięki występom w programie Królowe życia. Jej niecodzienny charakter oraz przebojowy sposób życia sprawiły, że szybko stała się ulubienicą telewidzów.

Pokochała ją nie tylko publiczność przed telewizorami, lecz także internauci. Na Instagramie gwiazda może się poszczycić aż milionem obserwujących ją osób.

Nic dziwnego w końcu celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tutaj dzieli się swoimi aktywnościami dnia codziennego i reklamuje różne produkty.

Ostatnio dodała jednak nieco bardziej niepokojące zdjęcie. Na fotografii widzimy jak Dagmara Kaźmierska ma krew na twarzy i szyi. Jednak celebrytka szybko pospieszyła z wyjaśnieniami, niczego nie ukrywając.

Bo szczęściu i URODZIE trzeba czasem dopomóc. Świeżo po zabiegu mezoterapii. PS. NATURALNE PIĘKNO ZAWSZE SIĘ OBRONI – napisała w opisie do zdjęcia.

Dagmara Kaźmierska dodała szokujące zdjęcie. Fani nie mogli uwierzyć

Fani gwiazdy nie mogli przejść obojętnie obok tak szokującego zdjęcia. Tym bardziej że na pierwszy rzut oka może się ono wydawać nieco drastyczne. Po fotografią internauci zostawili mnóstwo komentarzy, w większości pozytywnych.

– Przed przeczytaniem opisu dostałam szoku.

Ja myślałam w pierwszej chwili, że znowu jakąś rola w filmie.

Czego pani nie zrobi i tak będzie królową. Też bym chciała tak wygadać w pani wieku.

– Wyglądasz pięknie. Jestem w szoku, stara, ale nowa ty jednocześniepisali fani.

O zabawny komentarz pokusił się również ukochany syn „Królowej”, Conan. Nastolatek napisał:

Czasem reaguje agresją – nawiązując żartobliwie do aktu przemocy domowej. Na szczęście jego mama ma bardzo podobne poczucie czarnego humoru i odpisała mu tylko:

Tylko czasem. I najgorsze, że teraz kulawa i nie mogę przed Tobą uciekać.

Pozostało tylko czekać, aż Dagmara Kaźmierska zaprezentuje całościowy efekt. Podoba wam się? Zdjęcie zobaczycie poniżej.

Zobacz zdjęcie:

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska wykonała zabieg na twarz.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram