Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Czy uczestnicy „Gogglebox” mogą pić alkohol podczas nagrań? Zdradzono sekret programu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.02.2022 12:05

Czy uczestnicy „Gogglebox” mogą pić alkohol podczas nagrań? Zdradzono sekret programu

Gogglebox
Fot. Screen: Facebook/TTV

W ostatnim wywiadzie Mariuszowi Kozakowi z programu „Gogglebox” zadano niecodzienne pytanie. Uczestnik zdradził, czy podczas kręcenia odcinków można pić alkohol. Odpowiedź może zaszokować.

Odkąd na antenie TTV pojawił się pierwszy sezon „Gogglebox. Przed Telewizorem”, popularność formatu stale rośnie, a liczni uczestnicy, którzy bawią nas przed kamerami, komentując rozmaite produkcje, zyskali miano celebrytów.

Sylwia Bomba wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami” a także w programie „99. Gra o wszystko”, podobnie jak Agnieszka Kotońska, której profil na Instagramie, a przede wszystkim kolejne niesamowite metamorfozy obserwują codziennie ponad 300 tysiące osób.

Także Mariusz Kozak, któremu na ekranie towarzyszy Jacek Szawioła, otrzymał własne show. W rozmowie z Faktem opowiedział o tym, jak wygląda rzeczywistość prowadzącego „Pałacowe Love”, a także zdradził niespodziewane kulisy „Gogglebox”.

Czy w „Gogglebox” pije się alkohol? Mariusz Kozak odpowiedział

W ostatnim wywiadzie Mariusz Kozak został zapytany m.in. o to, jakie komentarze towarzyszą nowemu formatowi „Pałacowe Love”. Uczestnik „Gogglebox” wypowiedział się, że jest to coś zupełnie świeżego w sektorze rozrywki, dzięki nietypowemu, kostiumowemu charakterowi produkcji. Pary mogą wcielić się w mieszkańców eleganckiego dworku i stać się bohaterami miłosnych historii sprzed 200 lat.

Mariusz Kozak został także zapytany o nadchodzący, 16. sezon „Gogglebox”. Widzów jednak najbardziej zaskoczyło nietypowe pytanie: „Czy wy podczas nagrań możecie pić alkohol?”

Odpowiedź była zaskakująca. Mariusz Kozak zdradził, że… owszem. Uczestnicy mogą pozwolić sobie na picie. Wcześniej na wizji można było nawet palić papierosy.

Jak najbardziej możemy napić się piwa czy wina. Natomiast wiadomo, nie możemy się uchlać. Jednak zdarzyło się ze dwa, trzy razy, gdy trochę, jakby to delikatnie powiedzieć, „przesadziliśmy” — wyznał bezpośrednio bohater „Gogglebox” i opowiedział zaskakującą historię:

Pamiętam, jak był pierwszy odcinek „Goggleboxa” siedem lat temu i obejrzała go moja mama. I powiedziała: „Wow, super program”, więc powiedziała znajomym i rodzinie, żeby obejrzeli drugi odcinek. A my w tym drugim odcinku z Jackiem strasznie zaszaleliśmy. Pamiętam, że wtedy jeszcze papierosy można było palić. Więc siedzieliśmy narąbani, z fajkami i oglądaliśmy „The Voice of Poland” […] Jak zobaczyłem, jaki pijaniutki byłem w tej telewizji, to powiedziałem sobie: „O nie! Nigdy więcej”.

Jesteście zaskoczeni?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Mariusz Kozak (@kozakma)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Źródło: Fakt

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz