Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Ewy Błaszczyk od dawna skrywała prawdę. Po latach przerwała milczenie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 08.06.2020 11:21

Córka Ewy Błaszczyk od dawna skrywała prawdę. Po latach przerwała milczenie

córka
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 03.04.2014 Kobieta Roku 2013

Córka Ewy Błaszczyk przyznała po latach bardzo ważną rzecz. Marianna odkąd skończyła 8 lat, przeżywała śmierć ojca i stratę siostry Oli, która do dziś nie wybudziła się ze śpiączki. Od małego więc jest zaangażowana w działalność fundacji swojej mamy, do tego aktualnie pełni tam funkcję wiceprezeski. Marianna w końcu przyznała, że wcale nie jest jej lekko.

Ewa Błaszczyk nie miała łatwego życia. Zmarł jej mąż, a później w śpiączkę zapadła córka Ola. Gdy to się stało, została zupełnie sama z małą Marianną. Musiała pracować, podjąć się walki o Olę i szybko zaangażowała w to swoją drugą córkę. Dziś Marianna przyznaje, że z nadmiaru obowiązków w nic nie jest się w stanie zaangażować w stu procentach.

Córka Ewy Błaszczyk szczerze o swoim życiu

Marianna poszła w ślady swojej mamy. Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, a teraz zajmuje się pisaniem magisterki z dziennikarstwa. Jak przyznaje w rozmowie z magazynem Dobry Tydzień, na nic nie starcza jej czasu w stu procentach.

– Ciężko jest zaangażować się na każdym polu w 100 procentach. Czasami to po prostu jest koszmar, bo ja siedzę w domu i mam do napisania pracę magisterską, za chwilę dzwoni do mnie ktoś z fundacji, mam milion maili, na które muszę odpisać – wyznała Marianna w wywiadzie.

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. W mięsnym produkcie często kupowanym przez setki tysięcy Polaków z mięsną posoką zmieszane mogą być niepożądane substancje. Eksperci alarmują
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Marianna Janczarska: fundacja Akogo

Marianna Janczarska skończyła zaledwie 26 lat, a już działa prężnie zawodowo. Zajmuje się fundacją swojej mamy, w której jest wiceprezeską. Jak sama przyznaje, nie jest jej łatwo, ale nie wyobraża sobie spełniać się gdzie indziej. W rozmowie z Dobrym Tygodniem przyznała:

– Wiem, że kiedyś mojej mamy zabraknie i nie ma innej osoby, która by się tym bezinteresownie zajęła.

Dlatego 26-latka angażuje się całą sobą w pracę i cały czas ma nadzieję, że jej siostra się wybudzi. Fundacja pozwala także zaobserwować inne tragedie, które często kończą się wybudzeniem, powrotem do zdrowia podopiecznych fundacji. Jedną z pozytywnych informacji jest fakt, że po 18 latach stan Oli uległ poprawie. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka

Ewa Błaszczyk nie poddała się i założyła fundację Akogo. Pomagając swojej córce, pomaga także innym chorym.

córka

Marianna oddaje się fundacji swojej mamy, odkąd pamięta.

córka

Ewa Błaszczyk wierzy, że jej córka Ola się obudzi. W swoją fundację wkłada całe serce, w jej ślady idzie Marianna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  2. Runął cały pomnik. Sytuacja w Europie wymyka się spod kontroli
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Władze podjęły nagłą decyzję, wracają niektóre obostrzenia. Powodem jest nowe ognisko koronawirusa w szpitalu w Sieradzu

Źródło: pomponik.pl