Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z Jarkiem? Do sieci trafiło niepokojące nagranie, widok jego dłoni przeraża
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.02.2023 21:00

Co się stało z Jarkiem? Do sieci trafiło niepokojące nagranie, widok jego dłoni przeraża

Jarek + Chłopaki do wzięcia
Fot. YouTube, @jarekmergnerchopakidowziec3269

Jarek Mergner z programu „Chłopaki do wzięcia” wciąż działa prężnie w internecie. Jednak ledwo fani zdążyli się ucieszyć, że wreszcie znalazł on miłość, pojawił się spory powód do niepokoju. Chodzi o wygląd mężczyzny.

Ostatnio w życiu Jarusia dzieje się bardzo dużo. Zimą 2022 roku wziął ślub z ukochaną Gosią. Wiadomo też, że para pojawi się w nowym sezonie programu. Coś jednak martwi fanów.

Jarek Mergner z programu „Chłopaki do wzięcia” zamieścił niepokojące nagranie

Mężczyzna na co dzień cieszy się życiem z ukochaną Małgorzatą oraz realizuje jako Youtuber. Regularnie nagrywa filmy, w których opisuje swoje życie lub dzieli się specyficznymi przepisami kulinarnymi.

Wczoraj opublikował nagranie, w jakim pokazuje swój przepis na „najlepsze pieczone ziemniaki”. Choć w rzeczywistości warzywa są przez niego usmażone na patelni, a nie pieczone, to zaniepokojenie wśród widzów wywołało coś całkiem innego.

Mergner na filmie dość żywo gestykuluje: dzięki temu możemy zobaczyć wygląd jego dłoni. A te są nie tylko spuchnięte, ale też posiniaczone. W niektórych miejscach widoczne są dziwne ciemne plamy.

„Chłopaki do wzięcia”: Jarek Mergner niepokoi swoich fanów

Internauci zauważyli te zmiany, pisząc w komentarzach „Jaro, co ci się stało w dłonie?”, „Co ci się stało w ręce”? Sam zainteresowany nie odniósł się jeszcze do tych pytań, jednak to nie pierwszy raz, kiedy jego filmy wywołują niepokój.

W przeszłości jeden z internautów był przerażony po obejrzeniu nagrania, na którym Mergner ćwiczył. W pewnym momencie wydawało się bowiem, że zaraz zemdleje.

Innym razem spore wątpliwości wzbudziła jego dieta. Kiedy Jaruś wyznał, że lubi na śniadanie zjeść kiszoną kapustę z pieprzem oraz kromką chleba, widzowie mieli liczne zastrzeżenia do jego wyborów kulinarnych.

Zobacz zdjęcia i film:

Chłopaki do wzięcia
Chłopaki do wzięcia
Chłopaki do wzięcia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Polski jasnowidz nie ma wątpliwości. Ma się wydarzyć za kilka miesięcy: „coś wielkiego, co nas przerazi”
  2. Ksiądz wpadł w szał podczas mszy. Dostał sms od parafianki, wideo trafiło do sieci
  3. Nie żyje ceniona dziennikarka. Polacy uwielbiali jej nietypowy głos, miała tylko 66 lat