Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Michałem Wójcikiem? Miesiąc temu stracił żonę, Marcin ujawnia jak radzi sobie z tragedią
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 29.05.2023 22:36

Co się dzieje z Michałem Wójcikiem? Miesiąc temu stracił żonę, Marcin ujawnia jak radzi sobie z tragedią

Michał Wójcik, Marcin Wójcik
fot. KAPiF

Michał Wójcik od kilku tygodni jest w żałobie. Napłynęły wtedy bardzo przykre informacje o śmierci jego żony. Pomimo tego komik nie zrezygnował z występów i dalej pojawia się na scenie z kabaretem Ani Mru-Mru.

Takie poświęcenie obowiązkom zawodowym na pewno jest godne podziwu. Postawę swojego kolegi skomentował Marcin Wójcik, który z Michałem występuje od prawie ćwierć wieku.

Pomimo żałoby Michał Wójcik nie zrezygnował z występów

Żona Michała Wójcika długi czas walczyła z nowotworem. Komik robił wszystko, co w jego mocy, aby ją uratować. Organizował zbiórki, aby mieć środki potrzebne do jej leczenia i pobytu w klinice.

Kobieta zmarła w marcu tego roku, mając zaledwie 37 lat. Do publicznej wiadomości informację przekazano jednak dopiero po miesiącu. Pomimo tak dużej straty komik ani myślał o przerwie w obowiązkach zawodowych i niemal od razu wrócił do występów.

Żona Roberta Górskiego to absolutna piękność. Dzieli ich olbrzymia różnica wieku

Marcin Wójcik zdradza jak Michał Wójcik radzi sobie z tragedią

Zdaniem jego kolegi z kabaretu Ani Mru-Mru - Marcina Wójcika jest to sposób na niemyślenie o tragedii.

- Michał sam zdecydował, że chce występować, że dla niego to bardzo ważne, by wychodzić na scenę. Pewnie chce się choć trochę oderwać od myślenia i przyznam, że ku mojemu zaskoczeniu świetnie sobie radził z tą tragedią - powiedział komik.

Marcin przyznał, że nie wie, czy sam potrafiłby tak postąpić, ale jego koledze się to udało.

Michał Wójcik pokazywał, jak bardzo kocha żonę

Komik dodał, że wyjście na scenę, przed publiczność daje siłę i pozwala na oderwanie się od złych sytuacji.

- Energia, jaką dostajemy od ludzi podczas występu, pozwala każdemu z nas nie myśleć o smutnych rzeczach, które przecież i nas spotykają - powiedział Marcin Wójcik.

Michał Wójcik bardzo kochał swoją żonę, co pokazywał na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ich wspólne zdjęcia bardzo podobały się fanom, którzy przeżywali tragedię razem z komikiem.

Michał Wójcik (2).jpg
fot. fragment programu "Skurcz" autorstwa kabaretu Ani Mru Mru
Tagi: tragedia
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów