Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się dzieje z Beatą Szydło? Przykre doniesienia
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 23.05.2021 14:56

Co się dzieje z Beatą Szydło? Przykre doniesienia

Beata Szydło kariera
25.04.2019 Warszawa Sejm 80. posiedzenie Sejmu VIII kadencji fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER n/z: Beata Szydlo

Beata Szydło pełniła jedną z najważniejszych funkcji w polskiej polityce. Niestety od tamtego momentu minęło już trochę czasu i sytuacja byłej pani premier uległa poważnym zmianom.

Choć Beata Szydło za czasów pełnienia funkcji premiera rządu Polski miała swoich zwolenników, jak i przeciwników, to nie można jej odmówić popularności wśród wyborców swojej partii.

Oczywiście czasy świetności kariery Beaty Szydło są już za nami, jednak nie oznacza to, że była premier naszego kraju przeszła na emeryturę. Nie wolno przecież zapominać o wynikach ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego, w których brała udział.

Beata Szydło tęskni za polską polityką

Można by uważać, że wybory do Parlamentu Europejskiego były dla byłej premier niczym dar od losu. W końcu mogła dalej się rozwijać jako polityk i to na międzynarodowym szczeblu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak problem w tym, że według informacji podanych przez media, Beata Szydło wcale nie jest zadowolona z tego, jak przebiega jej kariera.

Co więcej, była pani premier wprost tęskni za polityką wewnętrzną w naszym kraju. Brakuje jej między innymi spotkań z wyborcami i samego kontaktu z tym, co się dzieje w Polsce.

Szydło żaliła się, jak źle czuje się w Parlamencie Europejskim, jak daleko jest od krajowej polityki. Mówiła, że chciałaby wrócić, znowu mieć kontakt z wyborcami, jeździć po całej Polsce. Narzekała, że w Brukseli ma do dyspozycji mały pokój, na końcu korytarza, na którym znajdują się pomieszczenia europosłów PiS. Ona nie może tego przeboleć. Jeszcze do niedawna była szefową rządu, miała ogromny gabinet w Kancelarii Premiera – wyznaje informator WP, znający szczegóły rozmowy Beaty Szydło z Andrzejem Dudą z 2019 roku.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: wp.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego