Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niezwykłe, w jakich warunkach mieszka Kożuchowska. Zarabia sporo, na zdjęciach widać skromność
Michał Fitz
Michał Fitz 09.01.2022 20:44

Niezwykłe, w jakich warunkach mieszka Kożuchowska. Zarabia sporo, na zdjęciach widać skromność

Małgorzata Kożuchowska
fot. inastagram.com/malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska długo zaliczała się do grona najpopularniejszych polskich aktorek, więc można przypuszczać, że na przestrzeni swojej kariery zarobiła ogromne pieniądze. Nie wydała ich jednak na przesadnie luksusowy dom.

Jak w takim razie mieszka aktorka? Jak się okazuje, jej dom odbiega od tego, z czym mógłby się kojarzyć. Jest wyjątkowo skromny.

Jak mieszka Małgorzata Kożuchowska?

Choć aktorka nie zaprasza do swojego domu ekip filmowych w celu pochwalenia się nim, fani mogą mieć niezły pogląd na warunki, w których mieszka dzięki jej Instagramowi. Aktorka często publikuje bowiem zdjęcia ze swoich „czterech ścian”.

Ostatnio wrzuciła chociażby post sponsorowany przygotowany w swojej łazience. Na zdjęciu widać, że jest ona utrzymana w jasnych, stonowanych kolorach. Aktorka siedzi na smukłej wannie. Widać jednak, że wnętrze łazienki jest urządzone minimalistycznie.

Na innym ze zdjęć można dostrzec, jak przytulnie urządzony jest salon. Również nie widać w nim przesadnie drogocennych ozdób, a jedynie kwiaty i zdjęcia. W pomieszczeniu znajduje się także skromna, ale na pewno bardzo wygodna kanapa, na której lubią przesiadywać zwierzęta aktorki.

W zasadzie jedyną dość ekskluzywną rzeczą, której można dopatrzyć się w domu Małgorzaty Kożuchowskiej po publikowanych przez nią zdjęciach, jest komputer. To jeden ze stacjonarnych modeli firmy Apple z wielkim monitorem. Jak wiadomo, sprzęty elektroniczne sygnowane logiem tej marki są wysokiej jakości, ale wiąże się to także z ich wygórowaną ceną.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie