Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cielecka nagle przerwała wywiad, gdy usłyszała to pytanie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 06.03.2024 12:08

Cielecka nagle przerwała wywiad, gdy usłyszała to pytanie

Magda Cielecka
Fot. KAPiF

Magdalena Cielecka triumfowała na gali “Orłów”, zgarniając statuetkę za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie “Lęk”. Po tym, gdy odebrała nagrodę, chętnie udzielała wywiadów, do czasu, gdy nie padło pytanie dotyczące jej życia prywatnego. Aktorka starała się uciąć temat, jednak dziennikarka nie dawała za wygraną. Ostatecznie Cielecka zdecydowała się przerwać wywiad. O co poszło?

Magdalena Cielecka ma sporo młodszego partnera

W 2019 roku wyszło na jaw, że Magdalena Cielecka spotyka się z o 16 lat młodszym od siebie Bartoszem Gelnerem. Para długo ukrywała swój związek z tajemnicy, jednak mediom w końcu udało się dotrzeć od informacji, z kim spotyka się aktorka. Od tego czasu Cielecka kilkukrotnie pokazywała się publicznie u boku Bartosza Gelnera, jednak ich wspólne pojawienie się na wydarzeniach budziło wiele emocji. Opinia publiczna nie od dziś ma mieszane zdanie dotyczące związków z dużą różnicą — dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Fakt, że Magdalena Cielecka spotyka się z młodszym partnerem, niejednokrotnie wywoływał więc kontrowersje.

Mimo trudności Cielecka i Gelner udowadniają, że można stworzyć trwały i szczęśliwy związek mimo różnej metryki. 

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem – opowiedziała aktorka w wywiadzie dla "Zwierciadła". 

Bartosz Gelner również wypowiedział się na temat różnicy wieku z ukochaną. Zrobił to na łamach programu Kuby Wojewódzkiego, podkreślając, że wraz z ukochaną nie zamierzają wpuszczać mediów do swojego życia prywatnego:

My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby – podsumował.

Magdalena Cielecka przeszła drastyczną metamorfozę. Wychudzona i w ściętych włosach pojawiła się na planie Wiemy, z kim jest Magdalena Cielecka. Różnica wieku jest kolosalna

Magdalena Cielecka udzieliła wywiadu tuż po odebraniu statuetki

Magdalena Cielecka to jedna z najbardziej cenionych aktorek swojego pokolenia. Zadebiutowała w 1995 roku w filmie Barbary Sass “Pokuszenie” i od tamtego czasu zbiera laury na polskiej scenie artystycznej. Aktorka niejednokrotnie została odznaczona prestiżowymi nagrodami, takich jak m.in. Złoty Lew. Jej talent został po raz kolejny doceniony na tegorocznej gali Orły 2024. Artystka otrzymała na niej statuetkę za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie "Lęk". Niedługo potem udzieliła wywiadu, który jest szeroko komentowany do tej pory.

Rozmowa Magdaleny Cieleckiej z dziennikarką “Pudelka” zaczęła się niewinnie. Aktorka opowiedziała m.in. o emocjach, które towarzyszyły jej podczas odbierania nagrody oraz tym, że nie spodziewała się otrzymać statuetki. W dalszej części rozmowy zdradziła, że nagrodzona rola w filmie “Lęk” miała na nią ogromny wpływ:

Wcielałam się w osobę terminalnie chorą, więc próba wyobrażenia sobie tego rodzaju bólu była trudnym zadaniem. Trudnym również w tej roli było zmierzenie się z fizycznością. (...) Oglądałam bardzo dużo materiałów ze szpitali, z hospicjów, ale też z ośrodków, które oferują samobójstwo wspomagane. (...) Spotykałam się z lekarzami, z osobami, które opiekują się ludźmi terminalnie chorymi, więc (...) to było wyzwanie – wyznała “Pudelkowi”.

Dziennikarka, która przeprowadzała wywiad, chciała się dowiedzieć, w jaki sposób Cielecka radzi sobie z wychodzeniem z roli oraz czy doświadczenia z planu nie wpływają na jej codzienność. Dotknęła tym samym drażliwego tematu, który aktorka wolała przemilczeć.

Projekt bez nazwy (48).png
Magdalena Cielecka. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Kolejne gwiazdy publikują to samo ogłoszenie. Maciej Stuhr, Ostaszewska, Cielecka poinformowali o zbiórce

Magdalena Cielecka przerwała wywiad. Na to pytanie nie chciała odpowiedzieć

Plotki o związku Magdaleny Cieleckiej z Bartoszem Gelnerem ciągną się za aktorką niczym cień. Wiele wskazuje na to, że ten stan rzeczy męczy Cielcką, ponieważ coraz rzadziej pokazuje się publicznie w towarzystwie partnera. Tuż po tym, jak artystka została odznaczona nagrodą na gali Orłów, dziennikarka “Pudelka” postanowiła zapytać, czy w tym szczególnym dniu towarzyszył jej partner. Reakcja Cieleckiej okazała się zaskakująca.

Nie – odparła wymijająco.

Reporterka postanowiła jednak zapytać o powód nieobecności Gelnera:

 Nie wiem. Trzeba go zapytać – ucięła Cielecka.

Dziennikarka jeszcze raz podjęła temat, licząc, że może aktorka otworzy się przed nią.

Nie mamy okazji go dzisiaj zapytać niestety, ale może przy następnej okazji. Czyli tym razem na zdjęcia paparazzi nie mamy co liczyć… 

Reakcja Magdaleny Cieleckiej ponownie była bardzo ostra i zdecydowanie kończąca temat. Dziennikarka jednak najwyraźniej nie odczuła irytacji aktorki, ponieważ cały czas starała się ciągnąć kłopotliwą rozmowę.

Bo pani Magdo, wy podchodzicie chyba do tego z dystansem... – zaczęła.

Tym razem Cielecka ostro jej przerwała:

To chyba nie jest moment na tę rozmowę – powiedziała i przerwała wywiad. 

Projekt bez nazwy (49).png
Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (46).png
Magdalena Cielecka. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (47).png
Magdalena Cielecka. Fot. KAPiF