Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejne gwiazdy publikują to samo ogłoszenie. Maciej Stuhr, Ostaszewska, Cielecka poinformowali o zbiórce
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2021 16:01

Kolejne gwiazdy publikują to samo ogłoszenie. Maciej Stuhr, Ostaszewska, Cielecka poinformowali o zbiórce

Maciej Stuhr
fot. instagram.com/maciej_stuhr; instagram.com/ostaszewskamaja_official

Kolejne gwiazdy publikują na swoim InstaStories ogłoszenie, w którym proszą o wsparcie. Tym razem zorganizowano zbiórkę nieużywanych, ale sprawnych telefonów komórkowych. W akcję włączył się m.in. Maciej Stuhr.

Sytuacja na granicy nie jest łatwa. Aktorzy nie próżnują, tylko starają się pomagać. Jak można to zrobić?

Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska i inni organizują zbiórkę telefonów komórkowych

Przeglądając media społecznościowe wspomnianych aktorów Nowego Teatru, możemy zapoznać się z ogłoszeniem na temat zorganizowanej zbiórki. Wystosowano prośbę o dostarczenie nieużywanych, starszych modeli telefonów komórkowych, które mogą okazać się przydatne na granicy.

Trwa zbiórka telefonów komórkowych, potrzebnych na granicy!!! Jeśli macie sprawne telefony, których nie używacie, a które chcielibyście oddać, przynieście je do Nowego Teatru w Warszawie (gdzie trwa zbiórka). Telefony zostaną przekazane do miejsc, gdzie są niezwykle potrzebne – brzmi ogłoszenie.

Apel udostępnili już m.in.: Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka. Pierwsi z wymienionych dodali, że kartonik na zbierane telefony komórkowe leży przy kasie w Teatrze.

Na ten moment nie poinformowali, czy udało im się zebrać już jakieś sprzęty. Przypomnijmy, że jakiś czas temu zarówno Stuhr, jak i Ostaszewska byli na granicy Polski z Białorusią, by wesprzeć tamtejszych uchodźców. To kolejna akcja, jaką organizują.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Stuhr
Maciej Stuhr

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Tagi: maciej stuhr