Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Fani nie zostawili na niej suchej nitki
Michał Włoch
Michał Włoch 05.01.2020 18:36

Joanna Moro morsuje w zaawansowanej ciąży. Fani nie zostawili na niej suchej nitki

Joanna Moro
Kadr z koncertu w Sopocie na TVP 2

Ciąża, w której jest aktorka, nie przeszkadza jej w prowadzeniu bardzo aktywnego trybu życia. Joanna Moro jest miłośniczką morsowania i nie potrafi zrezygnować z niego pomimo błogosławionego stanu. Nie wszystkim się to podoba – fani nie zostawili na niej suchej nitki.

Joanna Moro przywitała nowy rok w bardzo aktywny sposób. Na jaką aktywność zdecydowała się gwiazda? Aktorka wybrała się nad rzekę by trochę pomorsować, czym nie omieszkała się podzielić ze swoimi wielbicielami na portalu Instagram. Jak zareagowali fani? Tym razem gwiazda wprawiła swoich wielbicieli w prawdziwy szok, czemu dali upust w komentarzach. Czy ciąża to dobry moment na taki sport?

Ciąża Joanny Moro i morsowanie

Aktorka uwielbia aktywny wypoczynek, a ciąża nie stoi jej na przeszkodzie, by być w znakomitej formie. Jak donosi serwis plotek.pl, gwiazda wybrała się do podwarszawskiego Józefowa, gdzie zażyła kąpieli w lodowatej rzece.

-Pierwsze Morsowanie 2020 zaliczone 1 stycznia – napisała na swoim instagramowym profilu gwiazda.

Zdjęcie wywołało burzę wśród fanów Joanny Moro. Posypała się lawina komentarzy.

-Dla mnie to lekko chore robić tak w ciąży – napisała jedna z internautek.

Oburzona internautka nie była odosobniona w swojej opinii. Inna fanka gwiazdy zwróciła uwagę na aspekt higieniczny.

-W tej brudnej wodzie? Fuj – napisała.

Znalazły się też osoby, które wsparły aktorkę w jej dążeniu do dobrej formy w stanie błogosławionym. Niektóre fanki wręcz zazdrościły gwieździe odwagi.

Czy morsowanie w ciąży jest zdrowe?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, lecz w pewnych okolicznościach nie jest to niezdrowe. Joanna Moro została zasypana komentarzami dotyczącymi ryzyka, jakie podejmuje, zanurzając się w zimnej wodzie w ciąży. Aktorka postanowiła rozwiać wątpliwości swoich fanów i odrobinę ich uspokoić.

-Kochani, dziękuje i za pozytywne komentarze i te budzące niepokój! Otóż pragnę wszystkich uspokoić i ja i Maluszek w brzuszku czujemy się dobrze. Jestem pod stałą opieka lekarzy, a ciąża rozwija się jak najbardziej prawidłowo – zaczęła gwiazda.

Joanno Moro, wytłumaczyła fanom, dlaczego ciąża nie stoi na przeszkodzie w morsowaniu. Posłużyła się argumentami naukowymi, i nie dała się sprowokować do dyskusji na temat swojej potencjalnej nieodpowiedzialności.

Jedynym realnym zagrożeniem dla dziecka podczas zimnej kąpieli jest wychłodzenie organizmu matki. Dziecko chronią wody płodowe. Mors, przebywając kilka minut w wodzie, wychładza jedynie skórę i pobudza układ krążenia do lepszego działania, przyspiesza regenerację organizmu i wzmaga ochronę przed infekcjami – wyjaśniła gwiazda i uspokoiła swoich fanów, powołując się na swoje wieloletnie doświadczenie w morsowaniu.

-Aby obniżyć temperaturę całego ciała, która wpłynęłaby negatywnie na wody płodowe, a tym samym na dziecko, musiałabym przebywać w lodowatej wodzie naprawdę długo – zamknęła dyskusję aktorka znana z serialu Barwy Szczęścia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża

Aktorka lubi dzielić się z fanami przebiegiem swojej ciąży.

ciąża

Joanno Moro, wytłumaczyła zaniepokojonym fanom, że w ciąży można morsować.

ciąża

To trzecia ciąża aktorki, która ma już dwóch synów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez kilka miesięcy przyjmowała ziołowy suplement diety. Specyfik zrujnował jej wątrobę
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Dziewczynka uratowała brata przed porwaniem. Chłopiec cudem uniknął śmierc
  4. Edyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?
  5. Zmiany w regulaminie Eurowizji. Teraz reprezentant musi wygrać program TVP
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

Źródło: plotek.pl