Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miał zostać ojcem w bardzo młodym wieku. Prawda okazała się inna, nikt nie mógł uwierzyć
Angelika Bielska
Angelika Bielska 15.06.2020 17:41

Miał zostać ojcem w bardzo młodym wieku. Prawda okazała się inna, nikt nie mógł uwierzyć

matka
fot.twitter.com/wachfox

Chłopiec został ojcem w wieku 13 lat – a przynajmniej tak mu się wydawało. Sytuacja miała miejsce 10 lat temu. Wówczas cały świat był oszołomiony, żyjąc historią Alfie Patten. Alfie w tak młodym wieku, został zmuszony do zmierzeniem się z rolą ojca. W historii tej jednak nie możemy liczyć na happy end.

Dziewczyna Alfie – Chantelle, była starsza od chłopca, wówczas miała 15 lat. Na świat przyszła córka – Macy. Mama nowo narodzonego dziecka zapewniała wtedy, że zarówno ona, jak i Alfie, będą wspaniałymi rodzicami. Tak się jednak nie stało. Dziś chłopiec uważa, ze związek z Chantelle był jego największym błędem.

Historia sekretnej ciąży

Wszystko zaczęło się od mocnych boleści brzucha Chantelle. Dziewczyna postanowiła udać się do lekarza, od którego dowiedziała się o ciąży. Wówczas para postanowiła nie dzielić się tą informacją z nikim innym, tak długo, jak będzie to tylko możliwe. Sekret jednak szybko wyszedł na jaw – został odkryty przez matkę Chantelle.

Mama dziewczyny nie odwróciła się od swojego dziecka. Postanowiła wspierać córkę w tych trudnych chwilach. Zaczęła od wysyłania przyszłej mamy na rodzicielskie kursy.

  1. Piorunująca przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała, co stanie się z Polską, niesamowite
  2. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  3. Wypłynęły najnowsze informacje o bonie 500 plus na wakacje. Podano prawdopodobny termin wypłat

Jakim ojcem okazał się 13-nastoletni chłopiec?

Chantelle od samego początku zapewniała wszystkich, że Alfie będzie świetnym ojcem. I tak faktycznie było na początku jego przygody z ojcostwem. Chłopak godnie opiekował się dzieckiem. Pewnego razu jednak, rodzice Alfie, zmartwieni jego nadmiarem obowiązków świeżo upieczonego taty, postanowili zrobić badanie DNA.

Wówczas nastolatek musiał się zmierzyć z gorzką prawdą – okazało się, że to nie on jest ojcem dziecka. Był nim 14-nastoletni Tyler Barker, który spędził z Chantelle jedną noc. Po wynikach testu nastolatek wpadł w prawdziwy napad złości. Sytuacja została opisana przez The Sun. Wszystko mocno odbiło się na psychice chłopca. Obecnie ma 23 lata, i już teraz boryka się z problemem alkoholowym. Ma także zatargi z prawem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłopiec

Chłopiec do dzisiaj boryka się z problemami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadziwiająca awantura tuż po Wiadomościach TVP. Prowadzący nie wytrzymał
  2. Są ofiary i setki rannych. Porażająca tragedia na autostradzie. Światowe media są wstrząśnięte doniesieniami z Chin
  3. Aleksandra Kwaśniewska z tatą pokazuje się rzadko, teraz zrobiła niespodziewany wyjątek. Były prezydent zmienił się nie do poznania
  4. Zdjęcie z dzieciństwa Doroty Szelągowskiej odbiera mowę. Nijak nie przypomina samej siebie
  5. Smutne wiadomości z rana, nie żyje kultowy muzyk. Świat stracił dziś ogromny talent
  6. Zauważyliście, że deski klozetowe w publicznych wc mają specyficzny kształt? Powód powala, odechciewa się wchodzić

źródło: webniusy.com

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania