Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": najpierw smutne wieści o zburzeniu domu Szczeny, teraz kolejny cios. Ból, żal i rozpacz wyrazili fani
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 08.04.2023 08:33

"Chłopaki do wzięcia": najpierw smutne wieści o zburzeniu domu Szczeny, teraz kolejny cios. Ból, żal i rozpacz wyrazili fani

Ryszard Dąbrowski
fot. kadr "Chłopaki do wzięcia" Polsat

Ryszard Dąbrowski tzw. Szczena to jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Chłopaki do wzięcia". Ostatnio głośno było o tym, że po domu, w którym kiedyś mieszkał, nie zostało ani śladu. Teraz pojawiły się kolejne smutne wieści. 

Internauci zaczęli dopytywać, jak potoczyły się losy jego mamy, która również pojawiała się w odcinkach. "Wychowała go, a on tak jej się odwdzięczył" czytamy w mediach społecznościowych. 

Chłopaki do wzięcia: zniknął dom Szczeny

Uczestnik programu cieszy się dużą popularnością, nic dziwnego, że przed jego domem, w którym kiedyś mieszkał, pojawiali się ciekawscy fani. Ostatnio, w sieci pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym widać działkę bohatera "Chłopaków do wzięcia" i brak budynku. 

Na nagraniu widać ślady po ciężkich maszynach, prawdopodobnie został zburzony. Media donoszą, że Szczena zapewne znajduje się w zakładzie karnym i tu pojawia się kolejne pytanie, co z jego mamą? 

Kolejna tragedia w rodzinie Olafa Lubaszenki. Śmierć przyszła nagle, córka przekazała najgorsze

Co się stało z mamą Szczeny?

W sieci pojawiło się nagranie działki, na której kiedyś znajdował się dom Szczeny i jego mamy. Internauci od razu zaczęli dopytywać, co się stało z panią Teresą, która nie miała lekkiego życia, ze swoim synem. Jak informuje Goniec.pl w mediach zaczęły ukazywać się wieści, iż może ona znajdować się w Domu Opieki Społecznej. 

A cóż to za dom był jak stodoła, matka tam tylko marzła w zimnie, teraz na pewno ma lepsze warunki.

Mama Ryśka jest w Domu Opieki Społecznej.

Zawsze żal mi było tej jego biednej mamy czytamy w komentarzach zamieszczanych przez internautów. 

Mama Szczeny miała udar?

Jak wiadomo, pani Teresa nie miała lekkiego życia ze swoim synem, który miał problemy alkoholowe i wciąż wracał do więzienia. Ryszard zabierał jej rower, przez co była uziemiona w swoim domu. Fani zastanawiają się, jak potoczyły się jej losy, podobno kobieta miała udar i dlatego obecnie ma znajdywać się w Domu Opieki Społecznej. 

Wychowała go, a on tak jej się odwdzięczył.

Mama Ryśka jest W DPS. Miała udar, chociaż tam ma spokój czytamy dalej w komentarzach. 

Chłopaki do wzięcia.png
fot. kadr "Chłopaki do wzięcia" Polsat

 

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces