Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Chłopaki do wzięcia”. Bandziorek wziął potajemny ślub? Danusia musiała zabrać głos, ujawniła, na co się zdecydowali
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.11.2022 21:29

„Chłopaki do wzięcia”. Bandziorek wziął potajemny ślub? Danusia musiała zabrać głos, ujawniła, na co się zdecydowali

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Widzowie programu „Chłopaki do wzięcia” zauważyli pewien szczegół, który rozbudził ich ciekawość. W mediach pojawiły się doniesienia, że Bandziorek i Danusia potajemnie wzięli ślub. Bohaterka zdradziła, co tak naprawdę wydarzyło się między nią a ukochanym. 

Fanom, którzy oglądali 307. odcinek od razu rzuciła się w oczy dość wymownie wyglądająca biżuteria na palcach bohaterów. Nic dziwnego, że plotki o ślubie zaczęły mnożyć się jak grzyby po deszczu.

„Chłopaki do wzięcia”: Bandziorek wziął ślub? Danusia w końcu zabrała głos

Po wielkim, uczuciowym triumfie Jarka Mergnera fani urośli w oczekiwania, zastanawiając się, który z uczestników „Chłopaków do wzięcia” będzie następny na ślubnym kobiercu. W najnowszej edycji okazało się, że kandydatów jest aż dwóch. Co prawda to Henryk jako pierwszy nazwał swoją wybrankę „narzeczoną”, jednak znacznie większe nadzieje położono w Bandziorku.

Wydaje się, że dotychczasowy „miłosny pechowiec” nareszcie odkrył swoje nowe oblicze u boku Danusi, z którą zna się już od dwóch lat. Czy jednak możemy już mówić o nowej drodze życia? W ostatnich dniach wielu widzów miało powody by tak sądzić. A wszystko przez jeden, dość wymowny szczegół.

Już wcześniej zakochani wypowiadali się na temat małżeństwa. Twierdzili, że na razie nie mają takich planów i nie zamierzają śpieszyć się z tak poważną decyzją. A jednak fanom nie umknęło, że na palcach zakochanych pojawiły się pierścionki. Nic dziwnego, że od razu pomyślano o ślubnych obrączkach.

– Ślub? Jak będziemy chcieli, to się ożenimy. Na razie nam tego nie trzeba. Dobrze nam tak, jak jest. Ludzie chcą, namawiają, a my jak będziemy chcieli, to sobie zrobimy, a jeżeli nie to nie. […] Ja cię zaobrączkowałam dla picu, no i tyle. Niech sobie myślą – wyjaśniła Danusia zwracając się do Krzyśka.

Wygląda na to, że nieprędko będzie nam dane oglądać kolejną ceremonię w programie „Chłopaki do wzięcia”. Chyba, że inny uczestnik postanowi zrobić nam niespodziankę — tak, jak niemal przed rokiem uczynił to Jaruś.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Rutkowski wiedział, że Jelonek nie wygra „Tańca z Gwiazdami”. „Stacja miałaby problem”

Źródło: Plotek

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16