Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Do sieci wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”. Co on wyrabia? Żadne słowa nie opiszą scen z wideo
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 27.12.2020 16:10

Do sieci wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”. Co on wyrabia? Żadne słowa nie opiszą scen z wideo

Chłopaki do wzięcia
fot. kadr z programu Dżentelmeni i wieśniacy

Chłopaki do wzięcia to program, który osiągnął niebywałą popularność i przyniósł rozgłos wielu jego bohaterom. Prawdziwy prym w tym aspekcie wiedzie Rysiek Szczena, który dał się zapamiętać widzom jako szalony, ekscentryczny i uwielbiający zabawę mężczyzna. Do sieci trafiło nagranie, którego wprost nie da się opisać. Wyobraźnia Ryśka nie zna granic.

Rysiek Szczena to prawdziwa gwiazda programu Polsatu. Chłopaki do wzięcia stali się dla niego gruntem to niezwykłej sławy. Filmik, który trafił do sieci, potwierdza, że Ryszard w tej roli czuje się wprost fantastycznie.

Chłopaki do wzięcia Ryszard na kultowym nagraniu

Ryszard wyróżniał się na tle innych chłopaków dużą odwagą. Od początku dużo o sobie opowiadał, dużo się uśmiechał. Gdy poznał Joannę, z którą się związał, stali się najgorętszą parą programu. Szczęśliwy czas w życiu Ryśka sprzyjał dobrej zabawie.

Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, że mężczyzna umie bawić się jak nikt. Otoczony podrygującymi w takt muzyki chłopakami do wzięcia, dosłownie przejął klubowy parkiet, wymyślając coraz to nowsze figury.

Operatorzy programu nie nadążali za jego skomplikowaną choreografią, z czego Szczena miał ogromną uciechę. Trzeba obejrzeć to wideo, by zrozumieć wydźwięk tej wyjątkowej sytuacji.

Szczena i Asia znowu razem

Jak donosi plotek.pl, Szczena wyszedł z więzienia i znów związał się z ukochaną Joanną. Mężczyzna zdecydował się nawet na występ w programie stacji TTV Dżentelmeni i wieśniacy. Para zamieszkała w domu mamy bohatera, który popada w ruinę.

Asia i Szczena wymyślili więc, że poproszą internautów, by pomogli im wyremontować dom. Zbiórka jednak nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, internauci obawiają się bowiem, że para przeznaczy pieniądze na zabawę.

Na sugestie o pójściu do pracy i zarobieniu samodzielnie pieniędzy na dom, Rysiek odpowiada, że robi co może, ale jego pensja jest zdecydowanie za mała.

Wygląda jednak na to, że para nie zostanie wsparta przez internautów w oczekiwanej kwocie. To jednak nie przeszkadza im w byciu szczęśliwym.

Oboje cieszą się niesłabnącą popularnością, a Asia wykorzystuje swój często odwiedzany profil na Facebooku, by pomagać innym potrzebującym. Jak widać, nie tylko zabawa stanowi priorytet dla tych dwojga.

Zobacz wideo:

Szczena doskonale czuje się na parkiecie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl, youtube.com