Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zatrzymał przechodzącą kobietę i przystawił jej mikrofon do ust. Chwilę później zupełnie osłupiał
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 20.02.2020 16:28

Zatrzymał przechodzącą kobietę i przystawił jej mikrofon do ust. Chwilę później zupełnie osłupiał

Photo by Juliana Malta on Unsplash

Chłopak zatrzymał w metrze przypadkową kobietę. Od razu przystawił jej mikrofon do ust i poprosił, by zaśpiewała wybrany przez niego utwór. Wystarczył moment, by zaniemówił. Filmik ukazujący poczynania pięknej blondynki w sieci stał się prawdziwym hitem. Okazuje się, że nieznajoma może pochwalić się, czymś znacznie więcej niż tylko wyglądem anioła.

Nie ulega wątpliwości, że tego głosu mężczyzna nie zapomni jeszcze przez długi czas. Wokal przechodzącej nieznajomej, sprawił, że ten zupełnie osłupiał. Nagranie dokumentujące jej anielski głos było odtwarzane i udostępniane tysiące razy. Okazuje się, że niekiedy zupełnie obcy ludzie są w stanie diametralnie odmienić nasze życie i zapaść w pamięci na długie lata.

Chłopak zaczepił nieznajomą kobietę

Pewna mieszkanka Londynu została zatrzymana w metrze przez nieznajomego mężczyznę. Chłopak nagrywający filmik na YouTube przystawił jej do ust mikrofon i poprosił, by dokończyła piosenkę, którą on sam zacznie jej nucić. Tym razem wybór padł na utwór Shallow wykonywany przez Lady Gagę oraz Bradleya Coopera.

Mimo że początkowo do zadania podchodzi z ogromną dozą niepewności, co słychać w jej głosie… po chwili postanawiła się otworzyć i dać popis swoich wokalnych umiejętności. Przy okazji okazuje się, że przypadkowa kobieta to Charlotte Awbery, która jest piosenkarką, a swoim talentem chętnie dzieli się w sieci.

  1. Idealny schabowy. Przepis na podwójną radość z jedzenia
  2. Legendarna aktorka pokonała raka. Wcześniej nic nie wspominała o śmiertelnej chorobie

Internauci byli zachwyceni

Internauci, którzy natrafili w sieci na nagranie udostępnione Kevina Freshwatera nie potrafili przejść obojętnie obok anielskiego głosu zniewalającej blondynki. Dzięki temu na Instagramie może pochwalić się zaszczytną liczbą 155 tysięcy obserwatorów, a komentarze pod nagraniem prezentującym jej artystyczne zdolności wydawały się nie mieć końca.

-Co za wokal! Jestem zachwycona!- napisała jedna z internautek pod nagraniem.

-Prawdziwa artystka! Jej głos powala na kolana!!- dodała kolejna.

-Kobieta o głosie anioła? To właśnie Charlotte- przyznał internauta.

-Jestem oczarowany- spuentował ostatni.

ZOBACZ NAGRANIE TUTAJ:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  2. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  3. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby

Źródło: dailymail.co.uk

Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów