Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłód, przyczepa bez wody i prądu. Tak mieszkała Margaret, teraz jej dom przechodzi ludzkie pojęcie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 18.03.2023 18:16

Chłód, przyczepa bez wody i prądu. Tak mieszkała Margaret, teraz jej dom przechodzi ludzkie pojęcie

Margaret
fot. KAPiF

Na czas pandemii “Margaret” zamieszkała w odosobnionym miejscu. Żyła wręcz ubogo jak na swój stan posiadania. Teraz jednak “wróciła do cywilizacji” i mieszka w nowoczesnym domu.

Drewniany domek, w którym spędzała najgorsze w ostatnich latach chwile był urokliwy, ale miał też mnóstwo wad. Było w nim zimno, dochodziło do częstych awarii prądu, a żeby skorzystać z internetu wokalistka musiała jeździć do pobliskiego kościoła. 

Margaret o swoim domku w czasie pandemii

Wcześniejsze mieszkanie piosenkarki mieściło się przy warszawskim placu Konstytucji. Gdy jednak szalała pandemia postanowiła wraz z partnerem uciec od miejskiego zgiełku.

Mieszkali w holenderce w środku lasu i nie mogli mieć podłączonych dwóch urządzeń elektrycznych jednocześnie, aby wszystko poprawnie działało. Daleko mieli do sklepu i do jakiejkolwiek kawiarni. Trzeba przyznać, że jak na swoją rozpoznawalność to “Margaret” zdecydowała się na oryginalny pomysł.

Lepiej usiądźcie. Tak kiedyś wyglądała babka z "Kiepskich". Krystyna Feldman rozkochiwała w sobie tłumy

Margaret o swoim domu

Teraz jednak wokalistka wraz z partnerem mieszkają w domu, który jak ona sama określa jest muzeum sztuki współczesnej. W rozmowie z serwisem “Jastrząb Post” piosenkarka przyznała, że holenderka w lesie była rozwiązaniem tymczasowym.

Jej aktualne lokum jest spełnieniem jej marzeń. Wszystko wygląda pięknie. Można rzecz, że “Margaret” pławi się w luksusach. Należy jej się to za wcześniejsze kłopoty mieszkaniowe.

Luksusowy dom Margaret

W środku domu piosenkarki znajdują się nowe, oryginalne meble i przeróżne dodatki. Ściany wykonane są z betonu, podobnie jak wyspa kuchenna. Kanty są zaokrąglone, a nie ostre.

Wszystko wygląda jakby było wykonane ręcznie. To dodaje uroku i budzi zazdrość wielu osób. Niejedna osoba marzy, żeby spędzić choć jeden dzień w tym miejscu.

Źródło: Super Express 

Tagi: Margaret