Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chajzer rozgoryczony TVNem. "Ból serca i ulga"
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 12.04.2024 10:38

Chajzer rozgoryczony TVNem. "Ból serca i ulga"

Filip Chajzer
Fot. KAPIF

Filip Chajzer po trzynastu latach w atmosferze małego skandalu rozstał się z Telewizją TVN. Teraz, w wywiadzie dla “Vivy”, porównuje pracę w stacji do toksycznego związku. Jest rozgoryczony, ale mówi o tym, co planuje w przyszłości. Ma konkretny plan.

Filip Chajzer prowadził Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer był chyba najbardziej znany jako prowadzący Dzień Dobry TVN. Setki widzów go kochało, ale też setki nienawidziło. Podczas wielu lat pracy w tej roli nie obyło się bez afer. Chajzer często przyznawał się też do błędów. W pewnym momencie po prostu obie strony rozstały się i zakończyły współpracę. 

Chajzer wspomina ostatni moment, kiedy wychodził z budynku na Wiertniczej w Warszawie.

KAPIF_oryginal_K1180182F.jpg
Fot. KAPIF, FIlip Chajzer
Chajzer brutalnie PONIŻONY! W swoim programie oberwał OBLEŚNĄ PIZZĄ w twarz Andrzej Duda doprowadził do łez Filipa Chajzera. Dziennikarz nie mógł opanować śmiechu

Filip Chajzer ma plany na przyszłość

W wywiadzie twierdzi, że zawsze zależało mu na sukcesie. Teraz chce zająć się biznesem. Niedawno otworzył w Warszawie restaurację z kebabami w stylu berlińskim inspirowany wspomnieniami z dzieciństwa.

Nie kryje też bardzo dużego apetytu. Chce znaleźć się na liście “Forbesa” najbardziej wpływowych i bogatych biznesmenów w kraju. Plan dość ambitny zważywszy na to, że do tej pory zajmował się pracą w mediach, a nie przedsiębiorczością.

Wychodząc z siedziby TVN, zadałem sobie pytanie: co chcę teraz robić? I odpowiedziałem: Znaleźć się na liście „Forbesa”. Wcześniej udało mi się otworzyć kilka biznesów, często bez biznesplanu, na przykład Klinikę Leczenia Otyłości Dziecięcej. Tam nie było żadnej kalkulacji. Miałem pomysł, spotkałem odpowiedniego człowieka i wypaliło. Tym razem przywołałem jedno wspomnienie z dzieciństwa. W 1990 roku przyjechaliśmy z mamą do Berlina Zachodniego i ojciec zabrał nas na danie, którego nie znałem. To był döner kebab.

KAPIF_oryginal_K1116495F.jpg
Fot. KAPIF, FIlip Chajzer

Filip Chajzer był rozgoryczony pracą w TVN

Praca w TVN według Chajzera musiała dobiec końca. Porównuje sytuację w jakiej się znalazł do toksycznego związku. Wiesz, że musi się skończyć i wiesz, że jest ci w tym źle, ale wciąż w tym trwasz.

Można to porównać do rozpadu związku. Jeszcze trochę kochasz tę dziewczynę, ale już wiesz, że jest toksyczna. Zaczyna się przeciąganie liny w lewo, w prawo, kto kogo bardziej wnerwi. Aż następuje koniec. Czujesz ból serca, bo przeżyliście razem wiele lat, wiele wspaniałych chwil i… ulgę. Po długich negocjacjach podpisaliśmy papiery „rozwodowe” i po raz ostatni wyszedłem z Wiertniczej.

Awaryjne lądowanie samolotu na Śląsku. Filip Chajzer był na pokładzie
TVN EN
Lipiec dostarcza prawdziwie skrajnych doznań pogodowych. Od kilku tygodni Polakom towarzyszą upały powyżej 30 stopni lub gwałtowne burze. Matka natura nie daje nam odpocząć. Warunki pogodowe miały bezpośredni wpływ na niedawny lot samolotu z Paryża do Warszawy. Uczestnikiem wydarzeń okazał się Filip Chajzer.Filip Chajzer to popularny prezenter znany z TVNOstatnio burza uniemożliwiła lądowanie samolotu w WarszawieOkazało się, że na pokładzie obecny był Filip ChajzerO tym wydarzeniu mówiła cała Polska. Samolot, który leciał z Francji, miał lądować na warszawskim Okęciu, jednak z powodu rozpoczynającej się w stolicy burzy, musiał przez pewien czas krążyć dookoła miasta, aż w końcu kapitan podjął decyzję o lądowaniu w Katowicach.
Czytaj dalej
Była partnerka Filipa Chajzera zabrała głos. Zwróciła się do internautów, zatrzęsienie komentarzy
Małgorzata Walczak i Filip Chajzer
fot. Małgorzata Walczak i Filip Chajzer, instagram.com/gosia_walczak/, instagram.com/filip_chajzer/
Filip Chajzer mierzy się obecnie z kolejnym kryzysem wizerunkowym. Powodem są zdjęcia wykonane przez paparazzi, które przedstawiają spotkania z kochanką. O tajemniczej relacji podobno nie wiedziała z kolei była już partnerka dziennikarza, Małgorzata Walczak, która opublikowała w sieci post. W mediach zawrzało, kiedy światło dzienne ujrzały zdjęcia wykonane przez fotoreporterów. Dodatkowe emocje budzi fakt, że Małgorzata Walczak opublikowała komunikat, który tłumnie skomentowali internauci.
Czytaj dalej