Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciąg dalszy absurdów nad Bałtykiem. Ceny za skorzystanie z toalety są kosmiczne, właściciele zbijają fortunę
Angelika Bielska
Angelika Bielska 11.07.2020 12:15

Ciąg dalszy absurdów nad Bałtykiem. Ceny za skorzystanie z toalety są kosmiczne, właściciele zbijają fortunę

ceny
fot. Twitter.com – Marek Migalski

Ceny nad Bałtykiem są powalające! Wszystko to za sprawą pandemii koronawirusa, która pokrzyżowała plany wielu właścicielom, mających swoje interesy nad polskim morzem. Wysokie kwoty nie dotyczą już tylko i wyłącznie jedzenia. Teraz także korzystania z toalet. Właściciele zbijają na nich prawdziwą fortunę!

Ceny nad Bałtykiem były tegorocznym, wakacyjnym zaskoczeniem. Te są naprawdę kosmiczne. Teraz nawet korzystając z toalety, musimy się liczyć z ogromnymi sumami.

Powalające ceny

Niedawno pisaliśmy o rozżalonych nadmorskich turystach, którzy są zszokowani cenami nad polskim morzem. Ci musieli wydać ogromne sumy, by zjeść obiad. Ceny nie dotyczyły tylko ryb, ale także fast foodów, które zawsze należały do tańszego, alternatywnego obiadu na wakacjach.

Jak się okazuje, teraz słono zapłacimy nawet za toaletę. Wiedzą o tym turyści oraz politolog – Marek Migalski. To właśnie on podzielił się informacją o cenach za skorzystanie z toalety. Zrobił to za pośrednictwem Twittera.

  1. Gratulacje, gwiazda „Gogglebox” została mamą. Znamy płeć i imię dziecka
  2. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  3. Przez 23 lata zapuszczała paznokcie. Widok odbiera mowę, tylko dla osób o mocnych nerwach

Ceny za skorzystanie z toalety nad Bałtykiem to jakiś żart

Koszt, jaki widzimy na zdjęciu to… 15 zł – za skorzystanie z toalety, w przypadku kiedy nie jesteśmy klientami lokalu.

– Na szczęście jestem klientem baru – napisał autor Twittera.

Takie ceny nad morzem stają się normą. Te sięgają aż do 20 zł – wszystko to spowodowane jest brakiem publicznych przebieralni oraz toalet. Ten ubytek w infrastrukturze turystycznej, skutecznie wykorzystali niektórzy przedsiębiorcy, którzy mogą liczyć na dodatkowy, niemały zarobek.

– Z toalety przy wejściu na plażę wyciągam od 800 do 1000 złotych dziennie – wyznał dla portalu WP właściciel jednego z obiektów nad polskim morzem.

Sięgając pamięcią kilka lat do tyłu, kwota za toaletę to było zaledwie 2 zł – w porywach do 5 zł. Różnica jest porażająca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Na szczęście jestem klientem baru. #WakacjeNadPolskimMorzem pic.twitter.com/MkO792HdLH

— Marek Migalski (@mmigalski) July 7, 2020

Tagi: ceny wakacje
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów