Lifestyle.Lelum.pl > Programy > „Było ostro”. Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska, Łukasz Nowicki pokazali, co potrafią w hicie TVP
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 04.08.2022 16:12

„Było ostro”. Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska, Łukasz Nowicki pokazali, co potrafią w hicie TVP

fot. TRICOLORS/East News

Jesteście fanami programu „Postaw na milion”? Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska właśnie uchylili rąbka tajemnicy i pokazali kulisy show. Po zakończonych pracach na planie wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie.

Świąteczne wydania produkcji telewizyjnych często są wyjątkowe. W grudniu 2022 roku fanów „Postaw na milion” czeka szczególna niespodzianka. W show ukażą się uwielbiane gwiazdy TVP.

Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska za kulisami „Postaw na milion”

Program „Postaw na milion” pojawił się w polskiej telewizji w 2011 roku i szybko zyskał ogromną popularność. Uczestnicy show odpowiadają na pytania o najróżniejszej tematyce i walczą o zdobycie miliona złotych. „Postaw na milion” od samego początku prowadzi Łukasz Nowicki, którego można też zobaczyć jako współprowadzącego „Pytanie na śniadanie”.

Do sieci właśnie trafiły zakulisowe zdjęcia z planu „Postaw na milion”, na których poza Nowickim możemy zobaczyć Tomasza Kammela, Małgorzatę Tomaszewską i Sławomira z żoną. Patrząc na opis, łatwo stwierdzić, że odcinek zapowiada się ciekawie.

Nagrane! Było ostro i śmiesznie […] Do zobaczenia w grudniu – czytamy.

Gwiazdy wzięły udział w show w ramach świątecznego odcinka. Póki co nie wiadomo, czy komukolwiek udało się wygrać większą kwotę. Pozostało nam tylko czekać na grudzień.

Emocje na planie hitu TVP

Tomasz Kammel podpisując zdjęcie z planu, dodał, że „niektórzy aż wyskoczyli z butów”. Niewątpliwie nawiązywał tymi słowami do Małgorzaty Tomaszewskiej, która na fotografii stoi całkiem boso.

Dla prezenterki „Pytania na śniadanie” zdjęcia do „Postaw na milion” wiązały się z powrotem z wakacji. Jeszcze 3 dni temu gwiazda pozowała na Instagramie do fotografii z malowniczej Grecji. Mamy nadzieję, że podczas wyjazdu naładowała baterie i nabrała sił do kolejnych wystąpień w telewizji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Łukasz Nowicki odniósł się do afery z Cichopek i Kurzajewskim. Nie miał żadnych wątpliwości
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?