Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przerwała wesele, by powiedzieć panu młodemu, że go kocha. Potem spoliczkowała pannę młodą WIDEO
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 23.12.2019 10:23

Przerwała wesele, by powiedzieć panu młodemu, że go kocha. Potem spoliczkowała pannę młodą WIDEO

Była dziewczyna
screen z nagrania mirror.co.uk

Była dziewczyna doszczętnie zrujnowała wesele mężczyzny swojego życia. Nie mogąc pogodzić się z faktem, że ułożył sobie życie z kimś innym, zrobiła coś niewyobrażalnego. Kobieta z premedytacją przerwała wesele, by powiedzieć mu, że go kocha. To jednak nie koniec wybryków, których dopuściła się zazdrosna ex.

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu zakochanych. Od tego momentu stają się jednością. Zgodnie ze słowami przysięgi rozdzielić ich będzie w stanie tylko i wyłącznie śmierć. Chyba że na sali weselnej niepostrzeżenie pojawi się zazdrosna była dziewczyna, która dołoży wszelkich starań, by zniszczyć ceremonię.

Była dziewczyna zrujnowała wesele

Chorobliwa zazdrość o byłego partnera nazywana jest zazdrością wsteczną. Co ciekawe, odczuwają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Uczucia, które targają porzuconymi ludźmi, niekiedy całkowicie odbierają im rozum i trzeźwe myślenie. Tak było właśnie w przypadku kobiety, która zniszczyła wesele swojego byłego faceta.

Młoda kobieta pojawiła się na sali weselnej i niczym huragan ruszyła w stronę Państwa Młodych. Pomimo tego, że trzech weselników próbowało ją powstrzymać, wydawali się zupełnie bezradni. Była dziewczyna głośno wykrzykiwała, że Richard, Pan Młody, nie może się ożenić, ponieważ ta go kocha. Po chwili podbiegła do Panny Młodej i… uderzyła ją w twarz.

Internauci byli oburzeni

Kiedy tylko filmik z udziałem zazdrosnej dziewczyny pojawił się w sieci, niemalże natychmiast wywołał lawinę komentarzy. To przerażające, do jakich czynów zdolne są niektóre przedstawicielki płci pięknej.

Jej zachowanie jest niedorzeczne. Może Pan młody z nią sypiał w międzyczasie? – zastanawiała się jedna z kobiet.

– Biedaki. Coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca – dodała kolejna.

– Wstyd. Takie osoby ośmieszają naszą płeć! – spuentowała ostro ostatnia z Internautek.

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Toksyczne bombki choinkowe. Producenci ukrywają prawdę
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Biedronka pozwana przez znaną blogerkę. Marta Dymek z Jadłonomii pozwie giganta za przepis na piernik
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów