Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bujakiewicz wprost mówiła o niechęci do ślubu. Nagle powiadomiła, że jest już po
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 11.05.2024 12:35

Bujakiewicz wprost mówiła o niechęci do ślubu. Nagle powiadomiła, że jest już po

Katarzyna Bujakiewicz
Fot. KAPIF

Niektóre gwiazdy lubią donosić o każdym najmniejszym szczególe dotyczącym swojego życia. Inne zaś bardzo dbają o swoją intymność. Tak też było w przypadku Katarzyny Bujakiewicz.

Są razem od dawna

Katarzyna Bujakiewicz poznała swojego obecnego męża już bardzo dawno temu, bo w 2007 roku. Oznacza to, że są już razem 17 lat. Przez ten czas nie chcieli brać ślubu, ponieważ uważali, że nie potrzebny jest im formalny dowód miłości.

Sytuacja jednak z czasem zaczęła ulegać zmianie. Para doczekała się wspólnego potomstwa i zaczęła wychowywać swoją ukochaną córeczkę. To podobno ona była ostatecznym powodem, dla którego para postanowiła sformalizować swój długoletni związek.

KAPIF_oryginal_K1108394F.jpg
Fot. KAPIF, Katarzyna Bujakiewicz
"Ania". Katarzyna Bujakiewicz we łzach wspomina Annę Przybylską w najnowszym filmie o zmarłej aktorce Była jedną z czołowych gwiazd, nagle zniknęła z ekranów. Wiemy, co dziś dzieje się z Kasią Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz długo szukała "tego jedynego"

Jak wspomina w wielu wywiadach, aktorka bardzo długo musiała czekać na odpowiednią osobę do tego, aby związać się z nią na całe życie. Przyznaje, że wielokrotnie miała momenty kryzysu, w których myślała, że już do końca życia będzie sama. Wszystko potoczyło się jednak inaczej.

Piotr Maruszewski jest marketingowcem oraz sportowcem. Według relacji aktorki bardzo niedobrze działała na niego medialna presja związana z ich wspólnym związkiem. Udało im się jednak pokonać te przeciwności. Zaręczyli się w romantycznych okolicznościach. Tak opowiedziała o tym w Dzień Dobry TVN (cytat za serwisem plotek.pl):

Zaręczyłam się. Oświadczył się w górach, w Wigilię, jak w "Listach do M.". Powiedział: "Miejmy to już za sobą", bo miał taki atak społeczeństwa.

KAPIF_oryginal_K1190713F.jpg
Fot. KAPIF, Katarzyna Bujakiewicz

Dla niego Katarzyna Bujakiewicz opuściła rodzinne miasto

Jak zapewne wielu fanów aktorki pamięta, Katarzyna Bujakiewicz pochodzi ze stolicy Wielkopolski — Poznania. Cytat za serwisem plotek.pl:

Poznań do moje najukochańsze miasto na ziemi. Tu się urodziłam i wychowałam, tu spotkałam mężczyznę swojego życia, tu urodziłam córkę i tu chcę się zestarzeć.

Życie chciało jednak inaczej. Katarzyna Bujakiewicz mieszka teraz po przeciwnej stronie Polski, w Lublinie. To tam odnalazła swój dom na resztę życia.