Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poszła wyregulować brwi do kosmetyczki. Wyszła zapłakana, efekty leczyła przez 9 miesięcy
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.02.2020 15:08

Poszła wyregulować brwi do kosmetyczki. Wyszła zapłakana, efekty leczyła przez 9 miesięcy

brwi
facebook.com @Colline Rees

Brwi są ozdobą naszych oczu. Kobieta, która zmaga się z nadmiernym łysieniem, postanowiła udać się do kosmetyczki, aby ta nieco podrasowała ich kontur i kształt. W związku z tym, że jej upragnione wakacje zbliżały się wielkimi krokami, na słonecznych plażach chciała zachwycać wyglądem. Wyglądam teraz jak postać z Angry birds – podsumowała swój nowy look zrozpaczona kobieta.

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio wyregulowane i podkreślone brwi potrafią zupełnie zmienić naszą twarz. Nic dziwnego, że kobiety dokładają wszelkich starań, aby zachwycać ich nieskazitelnym kształtem. W ostatnim czasie coraz popularniejszy stał się makijaż permanentny. Te z nas, które wolą unikać tak drastycznych rozwiązań, mogą udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Jednak z tym bywa naprawdę różnie.

Brwi miały być jej ozdobą

Kobieta od miesięcy planowała upragniony urlop na Wyspach Kanaryjskich. Przed wyjazdem postanowiła odwiedzić jeszcze salon kosmetyczny, aby nieco podrasować swój wygląd i zadbać o swoje brwi. W związku z tym, że od lat zmaga się z nadmiernym łysieniem, jej zdaniem ich stan pozostawiał wiele do życzenia. Włoski wypadają w zastraszającym tempie i rosną bardzo powoli.

W związku z tym, że kosmetyczka, z której usług korzysta od lat, nie miała nawet jednego wolnego terminu, zmuszona była zapisać się do stażystki. Kiedy spojrzała w lustro, zrozumiała, że to była najgorsza decyzja, jaką mogła podjąć. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania.

  1. Nie żyje gwiazdor TVP. Widzowie go kochali, poruszające słowa Marty Manowskiej
  2. W Bydgoszczy znaleziono ciała bliźniąt. Ich matka jest w ciężkim stanie, próbowała odebrać sobie życie

Salon opuściła ze łzami w oczach

Kiedy kobieta zobaczyła efekt pracy stażystki… do jej oczu napłynęły łzy. Pomimo interwencji kosmetyczki, która zawsze czuwała nad odpowiednim wyglądem włosków, nic nie dało się zrobić. Klientka wspomina, że wyglądały one jak dwa czarne ślimaki.

– Wyglądam teraz jak postać z Angry birds – skomentowała zrozpaczona.

Usilne próby pozbycia się nadmiaru henny mokrymi chusteczkami okazały się zupełnie nadaremne. Oprócz tego pigment wywołał na jej twarzy reakcję alergiczną i silny obrzęk. W rezultacie brwi zaczęły wypadać kępkami. Wyczekane wakacje okazały się walką o przetrwanie, a uniknięcie spojrzeń innych ludzi wydawało się zupełnie niemożliwe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Brwi

Kobieta zmagała sie z nadmiernym łysieniem.

Brwi

Brwi miały być jej ozdobą.

Brwi

Reakcja alergiczna pozbawiła ją włosków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  3. Ser, który zrobisz w domu w 20 minut. Potrzebne ci są tylko 3 składniki
  4. 22-latka przyszła do lekarza z siniakami. Było już za późno by jej pomóc, druzgocąca diagnoza
  5. Dominika Gwit pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Autorem jest uwielbiany aktor
  6. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi

Źródło: webniusy.pl

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji