Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Katarzyny Cichopek to kopia aktorki. Kim jest Jacek Cichopek?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 24.03.2022 11:20

Brat Katarzyny Cichopek to kopia aktorki. Kim jest Jacek Cichopek?

Katarzyna Cichopek
Kadr z Pytania na śniadanie

Niewiele osób wie, że jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce nie jest jedynaczką. Tymczasem okazuje się, że gwiazda „M jak miłość” i prowadząca „PnŚ” ma rodzeństwo. Wiemy, kim jest brat Katarzyny Cichopek. Podobieństwo jest zaskakujące.

Katarzyna Cichopek nie od wczoraj wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, choć trzeba przyznać, że w świetle ostatnich wydarzeń aktorka właściwie nie schodzi z języków. Rola w „M jak miłość” u boku jednego z braci Mroczek przyniosła jej ogromną sławę. Na przestrzeni lat obserwowaliśmy, jak z uroczego dziewczęcia zmieniała się w prawdziwą „sexy mamę”, aż wreszcie — kobietę sukcesu, lawirującą na czerwonym dywanie.

Choć obecna gospodyni „Pytania na śniadanie” jest dobrze znana w świecie show-biznesu, właściwie niewiele wiadomo o jej rodzinie. Dużym zaskoczeniem dla niektórych może być fakt, że gwiazda nie jest jedynaczką. Okazuje się, że brat Katarzyny Cichopek był nawet autorem jednego ze zdjęć na Instagramie aktorki.

To on zrobił pamiętne zdjęcie na plaży. Wiemy, kim jest brat Katarzyny Cichopek

Jeszcze do niedawna rodzina Hakiel regularnie publikowała w mediach społecznościowych wspólne fotografie z bajkowych, rodzinnych wyjazdów. W 2019 roku fani zachwycali się kadrem z plaży jednej z greckich wysp, Zakintos, na której małżeństwo wylegiwało się w słońcu na tle olbrzymiego wraku. Wyszło na jaw, że autorem zdjęcia był nie kto inny, jak starszy brat Katarzyny Cichopek, Jacek.

Podobnie jak siostra, mieszka wraz z rodziną w Warszawie, gdzie zawodowo zajmuje się informatyką, jednak jego największą pasją są podróże i fotografia. W mediach można znaleźć stronę internetową wraz z imponującym portfolio, przedstawiającym m.in. sesje ślubne, ciążowe, a także zdjęcia produktów i żywności. Jacek jest też aktywny na Instagramie, gdzie publikuje malownicze, wspaniałe kadry ze swoich wojaży.

Jakiś czas temu WP donosiło także, że mężczyzna miał rzekomo zarabiać jako reporter, publikując „ustawione” zdjęcia sławnej siostry.

Prywatnie od 2012 roku brat aktorki jest w związku małżeńskim z Karoliną Wasilewską-Cichopek. Wspólnie doczekali się syna. Rodzinne zdjęcia od czasu do czasu przebijają się wśród setek fotografii, dzięki czemu można zauważyć, że mężczyzna jest w istocie niezwykle podobny do Kasi. A wy jak sądzicie?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie

Źródło: Viva