Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bracia Golec pokazali zdjęcie z żonami. Tym razem to nie Edyta skradła show, wszyscy patrzą na Katarzynę
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.12.2022 15:23

Bracia Golec pokazali zdjęcie z żonami. Tym razem to nie Edyta skradła show, wszyscy patrzą na Katarzynę

Bracia Golec
fot. KAPiF

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na spotkania z rodziną i pielęgnowanie więzi z bliskimi. Wiedzą o tym doskonale bracia Golec, którzy zaskoczyli fanów pięknymi efektami swojej najnowszej rodzinnej sesji zdjęciowej.

Muzycy zapozowali razem ze swoimi ukochanymi żonami. Podczas gdy Edyta Golec jest doskonale znana szerszej publiczności, bo od wielu lat występuje u boku swojego męża Łukasza, uwagę fanów zwróciła żona Pawła – Katarzyna.

Bracia Golec pokazali piękną rodzinną fotografię

Paweł i Łukasz Golec od lat występują razem na scenie i zachwycają nas swoją piękną góralską muzyką. Szczególnie dużo pracy mają w okresie świątecznym, kiedy koncertują i kolędują dla wszystkich Polaków.

Mimo obowiązków znaleźli czas na wzruszającą rodzinną sesję zdjęciową, w której wzięły udział żony obydwu muzyków. Jest to nowość dla wszystkich fanów Golec uOrkiestra, ponieważ żona Pawła zawsze stroniła od mediów i życia publicznego.

Na zdjęciu widzimy nie tylko występującą od lat z braćmi Edytę Golec, prywatnie żonę Łukasza, ale też ukochaną drugiego bliźniaka – Katarzynę. To właśnie ona wywołała największe zamieszanie i oczarowała wszystkich internautów.

Bracia Golec pokazali swoje żony. Kim jest ukochana Pawła – Katarzyna?

Żona Pawła Golca pochodzi z Bielska Podlaskiego i podobnie, jak ukochany wiązała swoją przyszłość ze sceną. Ukończyła studia aktorskie na wydziale lalkarskim, ale ostatecznie porzuciła marzenia o karierze na rzecz opieki nad dziećmi.

Od dwóch dekad tworzy szczęśliwe małżeństwo z muzykiem z zespołu Golec uOrkiestra, z którym doczekała dwóch córek: 19-letnia Mai i 9-letniej Ani. Teraz fani mieli okazję zobaczyć, jak wygląda Katarzyna Golec. Pod wspólnym zdjęciem muzycy zamieścili świąteczne życzenia.

Kochani, Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam zdrowia, spokoju i radości! Miejcie dobry czas w gronie osób, które Was kochają. Niech Dziecię Jezus niech wlewa w Wasze serca pokój, nadzieję i światło. Wesołych Świąt! (pisownia oryginalna) – czytamy na profilu Braci Golec na Instagramie.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez GOLEC UORKIESTRA (@golecuorkiestra)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. Nie przyjmujesz księdza po kolędzie? Biskup ostrzega, wspomniał o sąsiadach takich osób