Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Bezdomny znalazł na ulicy czyjąś własność. Postanowił ją zwrócić, w zamian dostał rzecz o wiele cenniejszą od pieniędzy
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 08.06.2020 09:42

Bezdomny znalazł na ulicy czyjąś własność. Postanowił ją zwrócić, w zamian dostał rzecz o wiele cenniejszą od pieniędzy

bezdomny
fot.screen YouTube @WTNH News8

Bezdomny znalazł na ulicy rzecz o ogromnej wartości – czek o wartości 10 tys. dolarów, czyli prawie 35 tysięcy złotych! To mogło odmienić jego życie. Uczciwy mężczyzna postanowił jednak zwrócić go właścicielce. Dzięki swojemu uczynkowi otrzymał coś dużo cenniejszego, niż pieniądze. Aż trudno uwierzyć, jakie spotkało go szczęście.

Bezdomny mężczyzna miał ogromne szczęście, a jego historię opisały media na całym świecie. Znalazł czek, o wartości prawie 35 000 zł. Jednak, zamiast go zatrzymać, odnalazł kobietę, do której należały pieniądze. Nie spodziewał się, że jej reakcja będzie tak hojna.

Bezdomny znalazł czek

Bezdomny postanowił odnaleźć osobę, która zgubiła niezrealizowany czek. Kobieta, do której należał to Roberta Hoskie – agentka nieruchomości. Historia jest o tyle niezwykła, że sama też kiedyś była bezdomna. Gdy dowiedziała się, kim jest uczciwy znalazca, bez wahania przystąpiła do działania.

Mężczyzna otrzymał w nagrodę opłacony kurs dla agentów nieruchomości i umówiony termin na rozmowę o pracę. Ten hojny podarunek pozwolił mu stanąć na nogi. To jednak nie wszystko!

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. Oszałamiające ciasto truskawkowe zrobisz w 7 minut. Receptura jest cudowna
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Kobieta zmieniła życie bezdomnego

Agentka nieruchomości, do której należały pieniądze, uznała, że sam kurs i rozmowa o pracę to za mało, by wynagrodzić piękny gest bezdomnego. Podczas oficjalnego spotkania kobieta oświadczyła, że mężczyzna nie będzie musiał martwić się o dach nad głową, bowiem z własnej kieszeni będzie przez pół roku opłacała jego mieszkanie.

Uradowany bezdomny nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Jako dodatkowy podarek otrzymał opłacone lekcje języka angielskiego (jego ojczystym językiem był hiszpański), żeby mógł się łatwiej porozumiewać z innymi osobami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bezdomny

Bezdomny, który zwrócił czek, otrzymał hojną nagrodę.

bezdomny

Uczciwy mężczyzna cieszy się z otrzymanej nagrody.

bezdomny

Bezdomny mężczyzna nie mógł ukryć wzruszenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda „wpadł” niespodziewanie. Wszystko się nagrało, prezydent postanowił bez uprzedzenia odwiedzić jedno z wesel
  2. Nowe informacje o zniesieniu zakazu. Termin lada dzień, Polacy będą zachwyceni
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Szukał grzybów w lesie, nagle zobaczył „palce diabła” i natychmiast wyciągnął telefon. Tomasz na zawsze zapamięta ten dzień
Powiązane
Taniec z Gwiazdami
Wielki test wiedzy o “Tańcu z Gwiazdami”! Nawet wierni fani show będą mieli problemy