Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.12.2021 10:22

Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie

beata kozidrak
instagram.com @beatakozidrak

Beata Kozidrak pokazała odmienioną wersję siebie. Wokalistka zespołu BAJM zdecydowała się na metamorfozę swojego wyglądu i zaprezentowała się w całkowicie nowej fryzurze.

Beata Kozidrak chwilę po skandalu z jazdą pod wpływem alkoholu usnęła się w cień i zniknęła z oczu opinii publicznej. Teraz piosenkarka powróciła w nowej wersji. Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem gwiazdy.

Beata Kozidrak przeszła metamorfozę

Beata Kozidrak ma na swoim koncie ogromny skandal z prowadzeniem samochodu w stanie nietrzeźwości. Po zatrzymaniu jej przez funkcjonariuszy policji okazało się, że gwiazda miała aż 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wokalistka zespołu BAJM na chwilę zniknęła z polskiego show-biznesu. Teraz jednak zdecydowała się powrócić i pokazać odmienioną wersję samej siebie.

Gwiazda udała się do uczestnika programu „Prince Charming” Oskara Stańczyka, który kompleksowo zajął się jej fryzurą. To jednak nie koniec metamorfozy wokalistki. Beata Kozidrak zdecydowała się na skrócenie włosów i odświeżenie koloru. Co więcej, na najnowszym zdjęciu możemy zobaczyć, że piosenkarka znacząco schudła z twarzy, co może być spowodowane stresem związanym z aferą z udziałem gwiazdy. Niektórzy fani twierdzą, że Beata Kozidrak ma też teraz dużo większe usta.

Internauci nie kryją zachwytu nad wyglądem piosenkarki. W komentarzach możemy przeczytać, jak bardzo podoba im się Beata Kozidrak w nowym wydaniu.

„Pani Beatka wygląda wprost fenomenalnie! Jestem pod ogromnym wrażeniem zmiany”

„Jak zawsze pięknie” – takie komentarze pojawiły się pod zdjęciem piosenkarki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

&nbsp