Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak w bardzo nietypowej stylizacji ogłosiła, że wyjeżdża na zagraniczny koncert
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.10.2022 18:26

Beata Kozidrak w bardzo nietypowej stylizacji ogłosiła, że wyjeżdża na zagraniczny koncert

Beata Kozidrak
fot. TRICOLORS/ East News

Beata Kozidrak wraca do regularnych koncertów i rozszerza swoją trasę o zagraniczne miejscowości. W mediach społecznościowych poinformowała o zbliżającym się występie w nietypowej stylizacji. Piosenkarka coraz bardziej zaskakuje.

W ojczyźnie przeboje zespołu „Bajm” zna prawie każdy, a „Biała armia” czy „Co mi Panie dasz” zapewniły jej ogrom rozpoznawalności. Po prawie pięćdziesięciu latach aktywności na scenie wokalistka postanawia podbić serca zagranicznych słuchaczy.

Beata Kozidrak szykuje się na wyjątkowy koncert

Piosenkarka o swoich zawodowych planach chętnie dzieli się z obserwatorami w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 100 tysięcy internautów i to właśnie im zdradziła, gdzie już niedługo da koncert.

Już 22 października fani Beaty Kozidrak będą mogli jej posłuchać podczas popularnego wydarzenia Polonia Music Festival w Berlinie. Piosenkarka zapowiedziała występ w mediach społecznościowych, pokazując tym samym, czego uczestnicy mogą się spodziewać podczas jej koncertu.

Gwiazda pokazała się w nietypowej stylizacji. Największą uwagę przyciągają spodnie, które dzięki piórom nadają dynamiczności z każdym ruchem. Następnie nie sposób nie zauważyć ogromnego kapelusza, który zdobi głowę gwiazdy. Beata Kozidrak dopełniła stylizację elegancką marynarką.

Internauci mogą być pewni, że podczas koncertu wystąpi w równie zapadającej w pamięć kreacji.

Beata Kozidrak po raz pierwszy zagra w Berlinie

Festiwal zrzeszający polską ludność mieszkającą w Niemczech jest świetną okazją do spełnienia zagranicznego marzenia wokalistki zespołu „Bajm”. Jak przyznała w relacji to pierwszy raz, gdy zagra na scenie w Berlinie.

Oprócz Beaty Kozidrak uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć również innych rodzimych artystów. Wydarzenie zapowiada występy takich gwiazd jak m.in.: Akcent, Cleo oraz Lady Pank.

Do koncertu pozostało jeszcze kilka dni, a możliwość kupienia biletów online powoli się kończy. Na stronie internetowej wydarzenia możemy zaopatrzyć się w wejściówkę w cenie 44,95€. W dniu festiwali zapłacimy za nią już 60,00€.

Beata Kozidrak

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie