Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Beata Kozidrak opowiedziała, co wydarzyło się w jej 30 urodziny. Niezwykła historia
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 30.06.2021 16:49

Beata Kozidrak opowiedziała, co wydarzyło się w jej 30 urodziny. Niezwykła historia

beata kozidrak
fot. East News/Tricolors

Beata Kozidrak w autobiografii opisała wiele trudnych momentów ze swojego życia. Wspomniała także o sytuacji z jej 30. urodzin. Kiedy spojrzała w lustro, rozpłakała się.

Beata Kozidrak rozpłakała się w swoje 30. urodziny. Nie spodziewała się, że lada moment dostanie taką niespodziankę.

Beata Kozidrak zalała się łzami w 30. urodziny

W Ameryce świętowałam również swoje 30. urodziny. Pamiętam ten dzień: kiedy rano poszłam do łazienki i spojrzałam w lustro, rozbeczałam się. „Ty stara babo – powiedziałam sobie. – Zobacz, masz już zmarszczki, wszystko jest do d*py!” – pisze w autobiografii Beata. Gorąca krew, Kozidrak.

Jak relacjonuje piosenkarka, jej partner Andrzej zaproponował jej wyjście do restauracji. Chociaż ona początkowo nie dała się przekonać, w końcu uległa jego namowom.

Tylko że Andrzej wcale mnie nie zawiózł do restauracji. Dopiero w ostatniej chwili się zorientowałam, że jedziemy do domu naszych serdecznych przyjaciół, Eli i Zbyszka Kołaczków – pisze wokalistka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Okazało się, że w domu przyjaciół czekała na Beatę urodzinowa niespodzianka. Jak skwitowała gwiazda, szybko zapomniała o tym, że płakała i o tym, ile lat kończy.

To było prawdziwe urodzinowe przyjęcie-niespodzianka jak z amerykańskiego filmu! – podsumowała.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Noizz.pl