Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jacek Rozenek czuje się lepiej. Aktor przechodzi rehabilitację pod okiem specjalistów
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 13.07.2019 15:10

Jacek Rozenek czuje się lepiej. Aktor przechodzi rehabilitację pod okiem specjalistów

Jacek Rozenek: partnerka
fot. filmpolski.pl

Barwy szczęścia: rehabilitacja Jacka Rozenka zaczęła przynosić efekty? W ostatnich miesiącach fani gwiazdora mieli wiele powodów do niepokoju — trafił do szpitala, a doniesienia odnośnie do jego stanu zdrowia nie napawały optymizmem. Jego zdjęcia z rehabilitacji opublikowała niedawno Adrianna Biedrzyńska, która razem z nim gra w Barwach szczęścia i rozwiała wszelkie wątpliwości, co do stanu zdrowia aktora.

W połowie maja gwiazdor serialu Barwy szczęścia nieoczekiwanie trafił do szpitala. Mimo że Jacek Rozenek mógł liczyć na wsparcie bliskich i przyjaciół, jego stan był naprawdę poważny. Niedługo miało się okazać, że aktora czeka wielomiesięczna rehabilitacja. Od tamtego czasu doniesienia przestały napływać, a fani zaniepokoili się, że stan ich idola znowu uległ pogorszeniu. Pogłoski rozpowszechniały się w takim tempie, że zaczęły stanowić kłopot dla Rozenka. Z tego powodu jego przyjaciółka zdecydowała się na interwencję i — za zgodą zainteresowanego — opublikowała najnowsze zdjęcia. Na dobre zamknęła usta hejterom?

Jak się czuje Jacek Rozenek?

Jak podaje dziennik Fakt, Jacek Rozenek doznał poważnego udaru, w wyniku którego stracił mowę oraz doznał paraliżu prawej części ciała. Aktor musiał poruszać się na wózku inwalidzkim.

Na szczęście dziś Jacek Rozenek czuje się już o wiele lepiej. Adrianna Biedrzyńska, jego koleżanka z serialu Barwy Szczęścia, opublikowała najnowsze zdjęcia aktora. Zostały one wykonane podczas pobytu Rozenka w ośrodku rehabilitacyjnym. Biedrzyńska przyznała, że kolega sam poprosił ją o zdementowanie plotek odnośnie do rzekomego złego stanu zdrowia.

Aktorka oświadczyła, że Jacek Rozenek przebywa aktualnie w Ośrodku Opieki i Rehabilitacji Leśna Polana w Gryficach. Aktor czuje się już coraz lepiej, a zespół oddanych specjalistów pomaga mu stopniowo wrócić do pełnej formy. Przyznała, że gwiazdor serialu Barwy Szczęścia z dnia na dzień staje się silniejszy i pogodniejszy.

Jacek Rozenek wróci do serialu Barwy szczęścia?

Jacek Rozenek wróci do pracy w TVP? Fani hitu Barwy szczęścia martwili się, czy przymusowa nieobecność aktora nie sprawi, że twórcy zdecydują się o usunięciu jego postaci z serialu. Na szczęście ich obawy ostatecznie okazały się nieuzasadnione.

Jak możemy przeczytać na portalu plejada.pl, twórcy serialu zdążyli nagrać sceny z udziałem Jacka Rozenka „na zapas”. Aktor nie musi się więc niczym martwić — kiedy wróci do pełni sił, miejsce na planie produkcji Barwy szczęścia nadal będzie na niego czekać. Tę informację również potwierdziła Adrianna Biedrzyńska:

— Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy — napisała aktorka na Instagramie.

To naprawdę fantastyczna wiadomość, że Jacek Rozenek wraca do zdrowia. Mamy nadzieję, że już niedługo znowu będziemy mogli podziwiać go w serialu Barwy szczęścia!

ZOBACZ ZDJĘCIA JACKA ROZENKA W OŚRODKU REHABILITACYJNYM:

barwy szczęścia

Jacek Rozenek czuje się już o wiele lepiej.

barwy szczęścia

Gwiazdor serialu Barwy szczęścia trafił pod opiekę świetnych lekarzy.

barwy szczęścia

Jacek Rozenek prawdopodobnie jeszcze przed końcem roku wróci do serialu Barwy szczęścia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Gwiazdor zdobył się na zaskakujące wyzwanie
  2. Zarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką
  3. Dominika Gwit pojechała z mamą na Śląsk. Powód tej wyprawy jest przeuroczy
  4. Kinga Rusin może być dumna z córki! Iga Lis doceniona przez prestiżowy serwis „Politico”
  5. Młodziutka gwiazda „Rodzinki.pl” w ogniu krytyki. Pokazała odważne zdjęcie

źródła: plejada.pl, Fakt