Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłopaki do wzięcia: Bandziorek znalazł miłość. Fani padną, kiedy dowiedzą się kim jest jego wybranka
Karol Osiński
Karol Osiński 29.01.2021 20:15

Chłopaki do wzięcia: Bandziorek znalazł miłość. Fani padną, kiedy dowiedzą się kim jest jego wybranka

Chłopaki do wzięcia
fot. facebook.com/chlopakidowziecia

Bandziorek, prawdziwa legenda serialu Chłopaki do wzięcia pozostawał jednym z niewielu uczestników, któremu nie udało się znaleźć jedynej kobiety. Serial istnieje od 2012 roku, czyli już przeszło 8 lat, a Bandziorek występuje w nim od samego początku. Całkiem niedawno wyszedł z więzienia i niedługo po tym znalazł kobietę swojego życia, którą poznał na Mazurach. To mieszkanka sąsiedzkiego gospodarstwa, na którym zatrudniony jest Krzysztof.

Lata mijały, a Bandziorek nie mógł znaleźć wybranki swojego serca. Na szczęście to już przeszłość. Niedługo po odsiadce w więzieniu wyjechał na Mazury, gdzie udało mu się poznać Danutę, mieszkankę sąsiedniego gospodarstwa, na którym pracuje Krzysztof. Chociaż na początku było im trudno, ale po czasie przekonali się do siebie.

Bandziorek poznał miłość swojego życia

Bandziorek, jest prawdziwym weteranem Chłopaków do wzięcia. Fani mogą podziwiać go od samego początku i dokładnie poznali historię jego życia, na którą składały się m.in. problemy z alkoholem, odsiadka w więzieniu i problemy ze znalezieniem kobiety swojego życia.

Na szczęście to wszystko już za nim. Krzysztof, który do programu trafił przez przypadek, niedługo po wyjściu z więzienia poznał pewnych ludzi, którzy zaproponowali mu wyjazd na ich gospodarstwo na Mazury i pracę przy tamtejszych krowach. Bandziorek na to przystał i postanowił wyjechać. Swoją pracę wykonuje sumiennie i z pełną powagą.

Klimat na Mazurach spodobał mu się do tego stopnia, że postanowił, iż zamieszka tam na stałe. Bardzo chciałby założyć swoje własne gospodarstwo i znaleźć kobietę swojego życia. To drugie marzenie już zostało spełnione z delikatną pomocą jego gospodarzy.

Zapoznali go z sąsiadką Danutą, która była wolna i bardzo doświadczona przez życie. Chociaż początkowo kobieta nie robiła Bandziorkowi nadziei, tak po dłuższych rozmowach wpadli sobie w oko i przekonali się do siebie, ostatecznie ogłaszając się parą.

Danuta o miłości z Bandziorkiem

Danuta jest starsza od Bandziorka i wiele w życiu przeszła. Mając 9 lat zmarła jej matka i wychowywał ją ojciec, który często nadużywał alkoholu z macochą. Ma za sobą także małżeństwo z alkoholikiem. Wobec tego, jak zapatruje się na to, że Krzysztof, który też miał problemy z alkoholem sięgnie po piwo i siedział w więzieniu?

Odrzucało mnie trochę to, że on pił alkohol, jaki był, ale każdemu trzeba dać szansę. Mój mąż nie raz siedział, ja się nie przejmowałam tym, bo też narozrabiał, jakieś mandaty czy coś – powiedziała Danuta w programie Chłopaki do wzięcia.

Co prawda, przyznała, że wiele osób się dziwi, dlaczego postawiła właśnie na Bandziorka, gdyż było wielu mężczyzn wokół niej. Okazało się, że punktem zwrotnym w ich znajomości była długa rozmowa nocna. Docenia także pracowitość Krzysztofa.

Ja mu nie zabronię, pracuje ciężko, to jednego piwka czemu ma nie wypić. Toż to wszystko jest dla ludzi, ale nie żeby chlał, bo ja miałam męża alkoholika i wiem, co to znaczy. Napatrzyłam się w swoim życiu i namęczyłam – zaznacza pani Danuta.

Mamy nadzieję, że ich związek rozkwitnie na dobre.

Zobacz zdjęcia:

Bandziorek

Bandziorek z Chłopaków do wzięcia długo nie mógł znaleźć swojej miłości.

Bandziorek

Los był dla niego na tyle łaskawy, że zaraz po wyjściu z więzienia znalazł miłość swojego życia.

Bandziorek

To pani Danuta, którą poznał po przeprowadzce na Mazury.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: