Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Tomaszewska ujawniła prawdziwy powód rozstania z Andrzejem Grabowskim
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.11.2022 11:42

Anna Tomaszewska ujawniła prawdziwy powód rozstania z Andrzejem Grabowskim

Andrzej Grabowski Anna Tomaszewska
fot.

Andrzej Grabowski i Anna Tomaszewska przez lata stanowili jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Niestety, zakochani rozwiedli się w 2008 roku. Teraz aktorka zdradza, jakie były prawdziwe kulisy ich związku.

Gwiazda bardzo niechętnie wypowiadała się na temat swojego byłego męża i nie lubiła komentować zarówno ich małżeństwa, jak i późniejszych relacji gwiazdora. Po czasie jednak postanowiła zrobić wyjątek i po raz pierwszy odniosła się do rozwodu z odtwórcą roli Ferdynanda Kiepskiego.

Aktorka zdradziła, jakie były prawdziwe powody zakończenia ich związku, a także opowiedziała, jak wyglądała codzienność w ich domu.

Anna Tomaszewska szczerze o rozstaniu z Andrzejem Grabowskim

Aktorzy pobrali się w 1982 roku i od razu stali się jedną z najpopularniejszych par w polskich mediach. Zakochani doczekali się również dwóch córek: Zuzanny, która prywatnie związana jest z muzykiem Pawłem Domagałą, i Katarzyny. Niestety, po kilkunastu latach okazało się, że para nie przetrwała próby czasu i w 2008 roku podjęła decyzję o rozwodzie.

Chwilę po rozstaniu wybitny aktor związał się z charakteryzatorką Anitą Kruszewską, ale relacja ta również nie okazała się udaną. Po 7 latach małżeństwo zakończyło się rozwodem. Od 2020 roku gwiazdor spotyka się z aktorką Aldoną Grocholą.

Anna Tomaszewska bardzo niechętnie wracała do czasów rozstania z aktorem. Przez lata nie poruszała ona tego tematu i nie czuła potrzeby wyjaśniania, dlaczego z ukochanym podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek i w najnowszym wywiadzie opowiedziała o kulisach ich związku.

Anna Tomaszewska szczerze o tym, jakim mężem był Andrzej Grabowski

w niedawnym wywiadzie dla tygodnika „Na żywo” Anna Tomaszewska zdradziła, jak naprawdę wyglądało jej małżeństwo z wybitnym aktorem. Okazało się, że zarówno ona, jak i jej mąż mnóstwo czasu spędzali w pracy, przez co nie mieli go zbyt wiele dla siebie oraz swoich pociech, które pozostawały pod opieką niani.

Zdradziła również, jakim mężem był Andrzej Grabowski. Ze słów gwiazdy wynika, że dla artysty liczyły się tylko nowe propozycje zawodowe i sława, przez co nie skupiał się na swojej najbliższej rodzinie.

-Praktycznie przestał bywać w domu. Już nie bardzo się orientowałam, gdzie jest i dlaczego. Miałam 49 lat i w sposób nieubłagany postanowiłam o siebie zawalczyć. Rozwiedliśmy się wyznała Anna Tomaszewska w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”.

Obecnie gwiazda jest w szczęśliwym związku z satyrykiem Krzysztofem Piaseckim. Nie ukrywa, że cieszy się każdym dniem swojego życia osobistego i zawodowego, a jedynie czego jej szkoda to zbyt szybko upływający czas.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi